NFL: Baltimore Ravens правят мега завръщане срещу Indianapolis Colts

The Monday Night Game of the 5th NFL game day turns into an overtime thriller. Благодарение до голяма степен на куотърбека Ламар Джаксън, Ravens излизат начело в края срещу Indianapolis Colts.

Мюнхен – Балтимор Рейвънс празнуват четвъртата си победа за сезона в петия мач и побеждават Индианаполис Колтс с 31:25 след продължения. В един момент изглеждаше, че Colts ще спечелят мача.

След 3:09 минути в третата четвърт Ravens изоставаха с 3:22 минути. Но тогава куотърбекът на Ravens Ламар Джаксън наистина се включи. 45 секунди преди края на мача той намери Марк Андрюс с тъчдаун пас. След това Андрюс завърши и преобразуването за 2 точки.

Ламар Джаксън с легендарно изпълнение

Маркуайз Браун вкара решаващия тъчдаун в продължението след пас от Джаксън.

Джаксън натрупа общо 442 ярда пас, четири тъчдауна и 62 ярда бързане – легендарно представяне. Карсън Уенц също беше впечатляващ за Колтс, като хвърли 402 ярда и два тъчдауна.

Кикерът на Колтс Родриго Бланкеншип, който играе с травма на бедрото, имаше възможност да реши мача в полза на Индианаполис четири секунди преди края на мача. Но голът му от 47 ярда се размина.

Това оставя отбора на старши треньора с рекорд 1-4 и на предпоследно място в AFC South