NFL: Старши треньорът на „Ягуарс“ Урбан Майер разочарован след загубата от „Бенгалс“ – „Сърцераздирателно“

„Джаксънвил Ягуарс“ губят от „Синсинати Бенгалс“ с 21:24 в мача в четвъртък вечер. След мача Урбан Майер, старши треньор на „Ягуарс“, е белязан от загубата, но и оптимист.

Munich/Cincinnati – Гол на Еван Макферсън подпечата поражението на Джаксънвил Ягуарс с 21:24 срещу Синсинати Бенгалс в мача в четвъртък вечер.

Урбан Майер, старши треньорът на „Ягуарите“, беше разочарован след близкото и избегнато поражение.

Загубата на Бенгалс е „сърцераздирателна“ за Майер

„Това е сърцераздирателно. Това е съблекалня с разбито сърце, така че трябва да си го върнем“, изрази мнение треньорът след мача.

Всъщност за неговия отбор беше възможно повече, а преднината от 14:0 на полувремето не им донесе увереността, на която се надяваха. Вместо това куотърбекът на Бенгълс Джо Бъроу увеличи темпото през втората част и поведе отбора си към победата.

Франчайзът на Флорида чака подобен успех вече повече от година, а поражението срещу Синсинати беше 19-ата им поредна загуба. Според Майер обаче тази негативна серия скоро ще приключи.

Jaguars-HC Майер вярва в победите

„Обикновено не греша с подобно нещо, просто виждам добър отбор там. Виждам добри момчета, добри сърца и момчета, които работят усърдно. И аз им казах, че не греша. Този отбор ще спечели няколко мача“, заяви 57-годишният мъж.

Майер, новобранецът куотърбек Тревър Лорънс и компания ще имат възможност да подобрят резултата си от 0-4 на 10 октомври. Тогава Тенеси Титанс ще бъде в Джаксънвил.