NFL: серията на Raiders е прекъсната! Лос Анджелис Чарджърс победи и Лас Вегас

Най-добрите досега Лас Вегас Рейдърс претърпяха първото си поражение за сезона. Отборът на старши треньора Джон Грудън няма никакъв шанс срещу Джъстин Хърбърт и Лос Анджелис Чарджърс, особено през първото полувреме.

Мюнхен – Дерек и Кар и Las Vegas Raiders претърпяха първата си загуба за сезона от Los Angeles Chargers.

Няма точки на Raiders през първото полувреме

Carr не успя да затвърди представянето си от последните седмици и завърши мача със 196 ярда пас, два тъчдауна и интерсепшън. Особено през първите две четвърти ветеранът имаше проблеми с разгръщането на нападението си.

Петте удара и едно обръщане на топката през първите тридесет минути говорят сами за себе си. Въпреки завръщането на бегача Джош Джейкъбс, „Рейджърс“ също изпитваха трудности в играта, като завършиха само с 48 ярда за бягане като отбор.

Херберт отново убеждава

От друга страна, плеймейкърът на Чарджърс Джъстин Хърбърт отново беше убедителен, като хвърли и трите си тъчдауна през първото полувреме. Освен Доналд Паръм младши той намери Джаред Кук и бегача Остин Екелер в крайната зона

Изключителният играч за Чарджърс беше Екелер, който натрупа 145 ярда и два тъчдауна. Досегашното доминиращо дуо на приемниците Кийнан Алън (38 ярда) и Майк Уилямс (11 ярда) имаше сравнително спокойна вечер.

Waller прави играта отново вълнуваща

Гостите намериха своя ритъм през третата четвърт и намалиха преднината си до 7:21 с тъчдаун на Хънтър Ренфроу. Малко по-късно звездата Дарън Уолър добави към резултата и намали преднината на Чарджърс на седем точки.

Вторият тъчдаун на Екелер окончателно реши мача пет минути преди защитникът на Чарджърс Дервин Джеймс да увенчае играта с прехващане срещу Дерек Кар.

Победата поставя „Чарджърс“, както и „Рейдърс“, на 3-1 място, което прави „Аризона Кардиналс“ последният непобеден отбор в НФЛ. В следващия ден Лос Анджелис е домакин на Кливланд Браунс, а Рейдърс – на Чикаго Беърс.