Buffalo Bills: Разочарованият Стефон Дигс напуска съблекалнята рано след загубата в плейофите

Бъфало Билс бяха отстранени от плейофите срещу Синсинати Бенгалс. Разочарованието се изписа по лицата им след края на мача, но широкият приемник Стефон Дигс изглеждаше особено разстроен от загубата – звездата на практика избяга от съблекалнята.

Разочарованието беше голямо за Бъфало Билс. Внезапният край на сезона със загубата с 10:27 в Дивизионния кръг срещу Синсинати Бенгалс не беше това, което мнозина имаха предвид.

Но Бенгълс влязоха в мача по-добре подготвени и Билс така и не влязоха в него. Резултатът беше първата домакинска загуба в плейофите под ръководството на старши треньора Шон Макдермот, която сякаш засегна една от звездите в отбора на Бъфало.

Стефон Дигс трябва да бъде извикан обратно в съблекалнята

Стефон Дигс според съобщенията е напуснал съблекалнята след мача, преди всички треньори да са стигнали до нея. Според съобщенията се е наложило да бъде върнат от Дюк Джонсън, бегач от тренировъчния отбор.

Макдермот заяви след мача, че Дигс е бил там по време на обръщението му към отбора и това „е имало най-голямо значение“. Малко след това обаче приемникът е напуснал стадиона.

Cole Beasley: „Казват, че е разочарован „

„Той е състезателен човек. Това го прави и толкова добър. Всички ние сме такива. Работим изключително упорито и затова боли още повече. А когато излезеш на терена и дадеш всичко от себе си, а после това не е достатъчно – боли“, добави старши треньорът.

Коул Бийзли също говори за своя съотборник: „Той трябва да е разочарован. Всички ние сме такива. Който и да е доволен от ситуацията в момента, ние не го искахме в отбора.“ Въпреки това Дигс изрази недоволството си по време на играта.

В средата на четвъртата четвърт Билс бяха принудени да напуснат терена след четири неуспешни опита и поражението изглеждаше само въпрос на време. Дигс се изправи пред Джош Алън с разперени ръце и сякаш крещеше на своя куотърбек. Без тъчдаун пас и с прехващане – макар и само секунди преди края – Алън не изживя особено добър ден.

Дигс обаче също не беше в особено добро настроение. С едва четири от единадесетте си паса за 35 ярда, той има най-лошия процент на уловени пасове в трите си сезона в Билс. През второто полувреме той дори улови само една от петте топки в своята посока за 8 ярда.

Анемичното представяне на сметките, особено към края, повдига някои въпроси. За пореден път се провалиха още в началото по пътя си към Супербоул.