Buffalo Bills: Sfrustrowany Stefon Diggs wcześnie ucieka z szatni po porażce w playoffach

Buffalo Bills zostali wyeliminowani z playoffów w meczu z Cincinnati Bengals. Frustracja była wypisana na ich twarzach po zakończeniu meczu, ale wide receiver Stefon Diggs wydawał się być szczególnie zdenerwowany przegraną – gwiazda praktycznie uciekła z szatni.

Rozczarowanie było wielkie dla Buffalo Bills. Nagłe zakończenie sezonu przegraną 10:27 w Divisional Round przeciwko Cincinnati Bengals nie było tym, co wielu miało w głowie.

Bengals weszli jednak w mecz lepiej przygotowani i Bills nigdy tak naprawdę nie weszli w niego. Rezultatem była pierwsza domowa porażka w playoff pod wodzą head coacha Seana McDermotta, która zdawała się uderzać szczególnie w jedną gwiazdę w drużynie Buffalo.

Stefon Diggs musi zostać wezwany z powrotem do garderoby

Stefon Diggs podobno opuścił szatnię po meczu, zanim jeszcze dotarli tam wszyscy trenerzy. Według doniesień, wide receivera miał sprowadzić Duke Johnson, running back z practice squad.

McDermott stwierdził po meczu, że Diggs był tam podczas jego przemówienia do drużyny i to „liczyło się najbardziej”. Niedługo potem jednak odbiorca podobno opuścił stadion.

Cole Beasley: „Mówi się, że jest sfrustrowany „

„To konkurencyjny facet. To też czyni go tak dobrym. Wszyscy jesteśmy. Pracujemy niezwykle ciężko i dlatego to boli jeszcze bardziej. A kiedy wychodzisz tam i dajesz z siebie wszystko, a potem to nie wystarcza – to boli” – dodał Head Coach.

Cole Beasley również wypowiedział się na temat swojego kolegi po fachu – „Powinien być sfrustrowany. Wszyscy jesteśmy. Ktokolwiek byłby zadowolony z sytuacji w tej chwili, nie chcieliśmy go w drużynie.” Diggs dał jednak upust swojemu niezadowoleniu podczas meczu.

W połowie czwartej kwarty Bills zostali zmuszeni do opuszczenia boiska po czterech nieudanych próbach i porażka wydawała się tylko kwestią czasu. Diggs wychylił się przed Josha Allena z wyciągniętymi rękami i zdawał się krzyczeć na swojego rozgrywającego. Bez touchdown passa i z przechwytem – choć dopiero na sekundy przed końcem – Allen nie miał szczególnie dobrego dnia.

Jednak Diggs również nie był w szczególnie dobrym nastroju. Z zaledwie czterema z jedenastu podań złapanych na 35 jardów, miał najgorszy catch rate w swoich trzech sezonach w Bills. Złapał nawet tylko jedną z pięciu piłek w swoim kierunku na osiem jardów w drugiej połowie.

Anemiczny występ Bills, zwłaszcza pod koniec, rodzi teraz pewne pytania. Po raz kolejny zawiedli wcześnie w drodze do Super Bowl.