Синсинати Бенгълс губят от Ravens – Джо Бъроу е с травма

Синсинати Бенгълс трябва да се справят не само с поражението от Рейвънс, но и със загубата на своя куотърбек

Каква горчива вечер за Синсинати Бенгалс!

Отборът на старши треньора Зак Тейлър загуби мача и Джо Бъроу в Балтимор Рейвънс.

При поражението на неговия отбор с 20:34 куотърбекът трябваше да напусне терена във втората четвърт след тъчдаун пас заради контузия в китката на хвърлящата ръка.

Това очевидно потвърди онова, което вече беше предречено предния ден. Първоначално Бенгълс публикуваха видеоклип на отбора, на който се вижда, че Бъроу носи шина на хвърлящата си ръка.

По-късно те отново го изтриха, вероятно за да избегнат спекулации. Сега има много индикации, че Бъроу вече е започнал мача с възпалена ръка

Когато Бъроу напусна терена, Бенгалс водеха с 10:7, но след това Рейвънс все повече поемаха контрола.

Заместникът на Бъроу – Джейк Браунинг, който играеше едва във втория си мач в НФЛ, поведе гостите към гол във второто полувреме, а след това хвърли тъчдаун пас.

Джаксън с два тъчдаун паса

Равните все пак обърнаха мача, въпреки че трябваше да се справят и със сериозна загуба. Тесният край Марк Андрюс получи сериозна травма на глезена и вероятно ще пропусне остатъка от сезона.

Водени от куотърбека Ламар Джаксън, който хвърли общо два тъчдаун паса, те се оттеглиха на почивката с преднина от 21:10.

Те не позволиха тази преднина да им се изплъзне до края. Рейвънс (8-3) все още са начело на силната Северна НФК, докато Бенгълс (5-5) са на дъното