Джош Алън в огъня, Райън Танехил дава право! Buffalo Bills се преобръщат над Tennessee Titans

В първия мач в понеделник вечер от втория ден на НФЛ Бъфало Билс сложиха крак на земята. Срещу Тенеси Титанс, най-добрият отбор на АФК през миналия сезон, те спечелиха с 41:7, а мачът беше решен още в третата четвърт.

Мюнхен/Буфало – Бъфало Билс продължават да маршируват в лигата.

След убедителна победа с 31:10 през първата седмица срещу действащия шампион на Супербоул Лос Анджелис Рамс, те постигнаха гръмка победа с 41:7 над Тенеси Титанс при откриването на сезона у дома.

Алън във формата на MVP, Таннехил дава осем

Четвъртият бек Джош Алън отново беше изключителният човек. Той изпълни 26 от 38-те си паса за 317 ярда и четири тъчдауна. В този процес той постигна рейтинг от 128,9 точки.

Широкият приемник Стефон Дигс се оказа непокриваем. С дванадесет улова за 148 ярда и три тъчдауна той собственоръчно разкъса полето на Титаните. Другият тъчдаун на Алън беше уловен от фулбека Реджи Гилиъм, а линебекарът Мат Милано върна прехващане за тъчдаун.

Фактът, че играта на Билс отново беше скромна и възлизаше на 49 ярда, в крайна сметка не беше фактор. В началото на четвъртата четвърт Алън беше заменен от резервния играч Кейс Кинам, за да му се даде почивка.

Титаните, от друга страна, преживяха ужасна нощ. Райън Танехил завърши само 11 от 20-те си топки за 117 ярда и две прекъсвания, включително шести избор. Дерик Хенри също не беше фактор, въпреки че влезе в крайната зона веднъж, но въпреки 13-те си пробива натрупа общо само 25 ярда. Таннехил беше прекъснат след избора на шест и новобранецът Малик Уилис пое ролята. Въпреки това, с изключение на една грешка, той не направи нищо, което да си заслужава да бъде споменато.

Играта беше помрачена от сериозната травма на врата на корнербека на Билс Дейна Джаксън. След сблъсък със свой съотборник вратът му се разтяга назад и се налага незабавно да отиде в болница.

В следващия ден Билс пътуват до Маями Долфинс (2-0), а Тенеси Титанс са домакини на Лас Вегас Рейдърс (0-2).