Tennessee Titans надделя над Kansas City Chiefs, New England Patriots също спечели

The Tennessee Titans have added to the Kansas City Chiefs’ woes. Ню Инглънд Пейтриътс имат лесен мач с Ню Йорк Джетс. А победната серия на Балтимор Рейвънс е към своя край. ран обобщава мачовете в 19:00 ч.

Kansas City Chiefs в Tennessee Titans 3:27

Кризата на Канзас Сити Чийфс достигна своя връх. Резултатът 3:27 срещу Тенеси Титанс е вече четвъртото поражение в седмия мач. Куотърбекът Патрик Махоумс изигра опустошителна игра. Той завърши само 20 от 35-те си паса за 206 ярда, не успя да изведе нападението си до нито един тъчдаун и два пъти обърка топката.

Титаните завършиха първото си движение с хитрост: бегачът Дерик Хенри хвърли тъчдаун пас към MyCole Pruitt след директен удар. Втората атака също беше успешна. Този път куотърбекът Райън Танехил подаде на широкия приемник Ей Джей Браун в крайната зона.

Впечатляващо е, че първите десет опита за пас на Танехил са успешни. В крайна сметка 21 от 27-те му паса са за 270 ярда, тъчдаун и интерсепшън;

Патрик Махоумс, плеймейкърът на Chiefs, така и не влезе в играта и хвърли интерсепшън при изоставане от 0:17. Резултатът: Танехил бяга за тъчдаун.

Но това не беше достатъчно: Махоумс също така извърши фъмбъл на следващия диск. Този път Титаните се възползваха от добрата изходна позиция за гол, така че се оттеглиха на почивката при резултат 27:0. През второто полувреме шефовете успяха да вкарат само един гол.

Титаните са с пет победи и две загуби след този изненадващо ясен триумф.

Каролина Пантърс в Ню Йорк Джайънтс 3:25

Падението на Каролина Пантърс продължава. 3:25 в Ню Йорк Джайънтс е вече четвърто поредно поражение, след като отборът бе започнал сезона впечатляващо с три победи.

След като през първото тримесечие „Джайънтс“ стигнаха до линията от 1 ярд на противника и така и не успяха да отбележат тъчдаун, защитата осигури първите точки на Ню Йорк с предпазен удар. Това се дължи на грешка на куотърбека на „Пантерите“ Сам Дарнолд, който извърши умишлено нарушение в собствената си крайна зона.

Ню Йорк използва следващото движение, за да отбележи гол и да поведе с 5:3. Такъв беше и резултатът на полувремето;

През второто полувреме на мача нападението на „Пантерите“ продължи да бъде безобидно. След като премина само 111 ярда, Дарнолд беше изваден от играта и заменен от резервния Пи Джей Уокър. Това обаче не доведе до никакво подобрение. Напротив: Уокър завърши само три от 14-те си паса.

Даниел Джоунс, куотърбекът на „Гигантите“, има 203 ярда пас и един тъчдаун. В защита Азеес Оджулари се отличи с 2,5 сака. След домакинската победа Гигантите са с две победи и пет загуби.

New York Jets в New England Patriots 13:54

Патриотите от Ню Инглънд имаха явно превъзходство в двубоя с Ню Йорк Джетс. Патриотите имаха нужда от по-малко от седем минути, за да поведат с 14:0. Първият тъчдаун е резултат от хитрост, при която ресивърът Кендрик Борн хвърля тъчдаун пас.

Куотърбекът на „Джетс“ Зак Уилсън трябваше да напусне терена през втората четвърт заради контузия в коляното. Резервният играч Майк Уайт хвърли тъчдаун още при първия си опит за пас, но в останалата част от мача хвърли и два интерсепшъна. На полувремето играта вече беше почти решена при резултат 31:7 за Патриотите.

Кауърбекът на Патриотите Мак Джоунс записа 307 ярда и два тъчдауна. Германският защитник Якоб Джонсън не само беше ефективен с блоковете си, но и улови два паса с печалба от пространство за 32 ярда.

Патриотите са с баланс 3-4, а Джетс са спечелили само един от предишните си шест мача.

Atlanta Falcons в Miami Dolphins 30:28

Атланта Фалконс спечели в напълно луд мач благодарение на успешен гол на Йонгхое Ку. Въпреки това победители в мача бяха куотърбекът Мат Райън (336 YDS, 2 TD, 1 INT) и тесният крайник Кайл Питс (163 ярда). Плеймейкърът на „делфините“ Таговайлоа имаше възходи и падения с 291 ярда пас, четири тъчдауна и два интерсепшъна.

Делфините започнаха добре, като първият диск завърши директно с тъчдаун пас от Таговайлоа към Айзея Форд. След това обаче те първоначално изпуснаха мача от ръцете си и в началото на третата четвърт вече изоставаха със 7:20.

Маями се върна в рамките на 14:20. Но след това нещата станаха любопитни: след като Ксавиен Хауърд хвана интерсепшън за Маями, Таговайлоа също хвърли интерсепшън още на следващото разиграване. Соколите се възползваха от добрата позиция на терена, за да отбележат тъчдаун – 27:14 за Атланта.

Но който е смятал, че това ще бъде предварителното решение, е сбъркал. В средата на четвъртия период „делфините“ намалиха изоставането си до 21:27. 2 минути преди края на мача Маями дори поведе с тъчдаун пас от Таговайлоа към Мак Холинс.

Въпреки това нападението на Атланта имаше достатъчно време, за да обърне мача отново с гол в последната игра. Соколите имат баланс 3:3, а делфините – 1:6.

Cincinnati Bengals в Baltimore Ravens 41:17

Синсинати Бенгалс не можаха да бъдат спрени от Балтимор Рейвънс и отпразнуваха петата си победа в седмия мач.

Куотърбекът Джо Бъроу показа изключителна игра. Неговият рекорд: 416 ярда и три тъчдауна и само един пресечен пас. Бившият му съученик от колежа Джа’Марр Чейс отново беше любимият му плеймейкър. Широкият приемник улови пасове за 201 ярда и тъчдаун. Най-забележимият играч в защита беше Сам Хъбард с 2,5 сака.

Ламар Джаксън, плеймейкърът на „Гарваните“, записа 257 ярда пас, един тъчдаун и 87 ярда бързане. Загубата сложи край на серията от пет поредни победи на Балтимор.