NFL: Baltimore Ravens robią mega comeback przeciwko Indianapolis Colts

Poniedziałkowy mecz 5. dnia rozgrywek NFL zamienia się w thriller z dogrywką. Dzięki w dużej mierze rozgrywającemu Lamarowi Jacksonowi, Ravens wyszli na prowadzenie w meczu z Indianapolis Colts.

Monachium – Baltimore Ravens w piątym meczu świętują czwarte zwycięstwo w sezonie, pokonując po dogrywce Indianapolis Colts 31:25. W pewnym momencie wydawało się, że Colts wygrają ten mecz.

Na 3:09 minuty przed końcem trzeciej kwarty Ravens prowadzili 3:22. Ale wtedy rozgrywający Ravens Lamar Jackson naprawdę się włączył. Na 45 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry, znalazł on Marka Andrewsa, który podał mu przyłożenie. Następnie Andrews zakończył również 2-punktową konwersję.

Lamar Jackson z legendarnym występem

Marquise Brown zdobył decydujące przyłożenie w dogrywce po podaniu od Jacksona.

W sumie, Jackson zdobył 442 jardy podania, cztery przyłożenia i 62 jardy biegu – legendarny występ. Carson Wentz również był imponujący dla Colts, rzucając 402 jardy i dwa przyłożenia.

Colts kicker Rodrigo Blankenship, grający z kontuzją biodra, miał szansę rozstrzygnąć mecz na korzyść Indianapolis na cztery sekundy przed końcem regulaminowego czasu gry. Ale jego field goal z 47 jardów nie trafił.

To pozostawia drużynę głównego trenera z rekordem 1-4 i na przedostatnim miejscu w AFC South