NFL: St. Brown schodzi z Lions

Rookie Amon-Ra St. Brown poniósł jak na razie największą stratę w swojej młodej karierze NFL.

Köln (SID) – Rookie Amon-Ra St. Brown poniósł najwyższą porażkę w swojej wciąż młodej karierze NFL. Niemiec-amerykanin przyznał przegraną 6:44 u siebie z Philadelphia Eagles w zawodowej lidze futbolu amerykańskiego z Detroit Lions, którzy po ośmiu meczach nadal są bez zwycięstwa.

Brown (22) złapał trzy z pięciu podań na 46 jardów. Jego poprzedni najlepszy wynik to 70 jardów. Do przerwy Lwy przegrywały 0:17 i nie miały żadnych szans.

Długo wyglądało też na to, że ósmego dnia rozgrywek Houston Texans zaznają goryczy porażki. Po trzech tercjach wynik meczu z Los Angeles Rams na NRG Stadium wynosił 0:38, ostatecznie było 22:38.