Po porażce New York Jets wkurzeni na New England Patriots!

Trener i zawodnicy New York Jets są wściekli na New England Patriots. Powód: W nierównym pojedynku rywal z dywizji wciąż punktował – nawet wtedy, gdy mecz był już rozstrzygnięty.

Monachium – Po wygranym 54:13 meczu New England Patriots z New York Jets, niektórzy zawodnicy „Gangu Zielonych” są wściekli na przeciwnika.

Mimo, że w połowie meczu wynik był już rozstrzygnięty i wynosił 31:7, Patrioci nie przestawali wpisywać punktów na listę strzelców. Nie oszczędzali więc ani siebie, ani żałosnego gościa.

W efekcie, jak donosi Connor Hughes z „The Athletic”, część zawodników Jetsów była poirytowana zachowaniem sześciokrotnego zdobywcy Super Bowl. Zapytany o swoje przemyślenia na temat tego, że 'Pats’ wciąż rzucali podania w czwartej kwarcie, defensive lineman Sheldon Rankins powiedział: „Prawdopodobnie kilka rzeczy, których wolałbym nie mówić”. Ale 27-latek podkreślił również, że „naszym zadaniem jest ich powstrzymać. „

Saleh: „Każdy musi sam o tym zdecydować „

Podobne zdanie wyraził trener Robert Saleh, mówiąc: „To jest NFL. Wszyscy jesteśmy profesjonalnymi sportowcami. Jeśli nie chcesz, aby punkty były wlewane, musisz je zatrzymać. Czy jest to coś, co ja bym zrobił? Najprawdopodobniej nie, ale każdy musi zdecydować o tym sam.”

Jets nie zdobyli tylu punktów od 1979 roku, kiedy to przegrali z Patriots po raz dziesiąty z rzędu.

Jets zmierzą się z potężnymi Cincinnati Bengals w ósmym tygodniu, podczas gdy Patrioci zmierzą się z Chargers w Los Angeles.