NFL Divisional Round – Szalony mecz! Kansas City Chiefs wygrywają w dogrywce – reakcje sieci na dogrywkowy thriller

Kansas City Chiefs wygrali prawdopodobnie jeden z najlepszych i najbardziej spektakularnych meczów NFL w historii. Dwukrotnie zwycięzcy Super Bowl 2020 wyglądali jak pewni przegrani, a jednak drużyna quarterbacka Patricka Mahomesa opuszczała boisko zwycięska. W trakcie meczu i po jego zakończeniu media społecznościowe były wściekłe, a najlepsze reakcje sieci na dogrywkę pokazał

Monachium – Kansas City Chiefs są w AFC Championship Game po raz czwarty z rzędu. Przeciwko Buffalo Bills i Joshowi Allenowi, Chiefs świętują zwycięstwo 42:36 po dogrywce. Mecz z pewnością zapisze się w annałach jako spektakularny

W ostatnich dwóch minutach prowadzenie zmieniało się trzykrotnie, a dzięki przyłożeniu Patricka Mahomesa do Travisa Kelce’a

, Chiefs uratowali się przed dogrywką i zmierzą się z Cincinnati Benglas w meczu o mistrzostwo AFC.

NFL News pokazuje reakcje sieci na jeden z najbardziej szalonych meczów NFL w historii: