NFL Divisional Round – луда игра! Шефовете на Канзас Сити печелят в извънредно време – Нетни реакции на трилъра в извънредно време

Шефовете на Канзас Сити спечелиха вероятно един от най-добрите и зрелищни мачове в историята на НФЛ. Два пъти победителите в Супербоул 2020 изглеждаха като сигурни губещи и въпреки това отборът на куотърбека Патрик Махоумс напусна полето като победител. По време на и след мача социалните медии бяха втрещени. показа най-добрите реакции в мрежата на трилъра в продълженията.

Мюнхен – Шефовете на Канзас Сити са в мача за шампионата на AFC за четвърти пореден път. Срещу Бъфало Билс и Джош Алън шефовете празнуват победа с 42:36 след продължения. Играта със сигурност ще остане в хрониките със своето зрелище

В последните две минути преднината се сменя три пъти и с гол на терена, а часовникът изтича, шефовете се спасяват за продълженията и сега ще се изправят срещу Синсинати Бенглас в шампионата на AFC благодарение на тъчдаун пас от Патрик Махоумс към Травис Келсе

NFL News показва реакциите в мрежата на една от най-лудите игри в историята на NFL: