Kansas City Chiefs: Patrick Mahomes i Travis Kelce jab na Cincinnati Bengals

Przed meczem o mistrzostwo AFC, z Cincinnati wychodziło wiele trash talk w kierunku Kansas City. Po dotarciu do Super Bowl, dwie największe gwiazdy Chiefs mają swoje odpowiedzi

Ten mecz nie był dla niego łatwy. W Divisional Round Patrick Mahomes doznał skręcenia kostki – właściwie kontuzji, która skutkuje kilkutygodniową przerwą.

Mimo to rozgrywający znalazł się tej nocy na boisku ze swoimi Kansas City Chiefs w meczu o mistrzostwo AFC, pokonując Cincinnati Bengals 23-20.

„Chcę podziękować Bogu. Uzdrowił moje ciało w tym tygodniu, żebym mógł przez to przejść. Dał mi siłę, żeby tu być – powiedział po wszystkim „CBS” sygnalista.

Mahomes i Kelce jab at Bengals

Jednak Mahomes w wywiadzie nie był całkowicie pozbawiony kpiny z przegranych Bengals. Wyjaśnił, że zdawał sobie sprawę z trash talk z Cincinnati. Zawodnicy i fani Bengals wielokrotnie określali stadion Chiefs mianem „Burrowhead”. W nawiązaniu do tego, że ich rozgrywający Joe Burrow był w stanie wygrać trzy razy z Chiefs ostatnim razem.

„Pokazaliśmy temu miejscu, że to Arrowhead, a nie Burrowhead” – stwierdził z satysfakcją Mahomes. Mahomes potrafił też skomentować zwyczaj Nory i jego kolegów z drużyny, polegający na paleniu cygara po zwycięstwach.

„Chyba nie mamy cygar, ale będziemy gotowi na Super Bowl” – zadeklarował.

Nawiasem mówiąc, w sprawie „Burrowhead” wypowiedział się również tight end Chiefs Travis Kelce. Przerwał wywiad telewizyjny swojego rozgrywającego, aby powiedzieć światu, co myśli o trash talk Bengals: „Burrowhead na Ars**, to dom Mahomesa. „