Филаделфия Ийгълс допуска първа загуба за сезона от Washington Commanders

Филаделфия Ийгълс допуснаха първата си загуба за сезона след осем победи

Мюнхен – Филаделфия Ийгълс допуснаха първото си поражение за сезона. Единственият непобеден до този момент отбор в НФЛ губи с 21:32 от Washington Commanders в понеделник вечер.

Куотърбекът на Eagles Джейлън Хъртс хвърли 175 ярда, два тъчдауна и един пресечен удар, а освен това веднъж влезе в крайната зона. Играта не беше голям фактор за Филаделфия с общо 94 ярда. Майлс Сандърс все още е най-ефективният бегач с 54 ярда.

Тейлър Хайнике, куотърбекът на Washington Commanders, хвърли 211 ярда, но не направи тъчдаун и хвърли интерсепшън. Но играта с бягане беше по-ефективна от тази на „орлите“ – 152 ярда. Брайън Робинсън младши пробяга 86 ярда и направи тъчдаун.

Eagles не вкараха гол в продължение на две четвърти и предадоха мача

Орелите завършиха първия си мач с тъчдаун на Джейлън Хъртс, за да затворят първата четвърт с преднина от 14:7, но след това позволиха играта да се изплъзне. Докато Филаделфия остана без резултат в продължение на два периода, Вашингтон отбеляза тъчдаун и три гола, за да поведе с 23:14.

В началото на четвъртия период ДеВонта Смит върна „орлите“ към 21:23 с тъчдаун, но повече точки не бяха отбелязани. В последния мач, когато „Ейгълите“ навлязоха дълбоко от собствената си половина с няколко атаки, за да се възползват от последния си шанс за тъчдаун, Кейси Тухил от „Командирите“ възстанови грешка и пренесе топката в крайната зона.

Докато Филаделфия е с баланс 8-1, Вашингтон е с равен резултат – пет победи и пет загуби.