Дивизионен кръг на НФЛ – Нетни реакции на Buccaneers срещу Rams – „Брейди носи червило и прави „AB““.

Тампа Бей Бъкейнърс и Лос Анджелис Рамс се изправиха в двубой, който би изглеждал добре във всяка Супербоул. Гостите се отказаха от преднина от 24 точки, за да спечелят победата, тъй като времето изтече.

Мюнхен – Тампа Бей Бъкейнърс срещу Лос Анджелис Рамс – какъв мач беше това, моля? На почивката Том Брейди и защитаващите титлата си шампиони изглеждаха мъртви, още повече, когато гостите се откъснаха с 27:3 през третата четвърт

Но точно както в Супербоул LI срещу Атланта Фалконс, „GOAT“ се завърна, но този път последната дума беше на противника. В последния момент от мача кикърът Мат Гей вкара 30-ярдов фийлдгол за 30-27, с което „овните“ се приближиха с още една крачка към домашната Супербоул

За фаворитите, от друга страна, Брейди първо трябва да реши бъдещето си в извънсезонния период.