Джален Хъртс повежда Филаделфия Ийгълс към победа срещу Маями Долфинс.

Седмица след болезнената загуба от Джетс, Филаделфия Ийгълс победиха Маями Долфинс в неделния вечерен мач на НФЛ.

Филаделфия Ийгълс се върнаха на правилния път. Миналогодишният участник в Супербоул победи Маями Долфинс с 31:17 в неделния вечерен мач на НФЛ в мач №7, като поправи загубата от Ню Йорк Джетс с 14:20 през 6-ата седмица.

Куотърбекът на „орлите“ Джейлън Хъртс си подари пик 6 в третата четвърт, който Джером Бейкър пренесе в крайната зона на домакините, за да направи резултата 17:17.

Но преди края на четвъртината Хърц поправи грешката си и възстанови преднината на „орлите“ с тъчдаун пас към Ей Джей Браун.

В крайна сметка 25-годишният играч завърши с два тъчдаун паса и един бърз тъчдаун. Неговият колега Туа Таговайлоа успя да направи само един тъчдаун пас и едно прекъсване.

Иглите, облечени в зелените си throwback тениски, продължават да водят в NFC Изток след победата и в момента са единственият отбор, заедно с шампиона на Супербоул Канзас Сити Чийфс, с рекорд от шест победи и една загуба.

Междувременно „Делфините“ претърпяха втората си загуба, но все още водят в АФК Изток.