NFL: Buffalo Bills доминират над New Orleans Saints в Деня на благодарността

The Bufallo Bills come back on the 12th NFL game day and dominate the New Orleans Saints. Защитата почти не допуска точки, а Джош Алън блести след първоначалните трудности.

Мюнхен/Ню Орлиънс – В края на мачовете за Деня на благодарността в НФЛ Бъфало Билс спечели с 31:6 срещу Ню Орлиънс Сейнтс. Защитата на старши треньора Шон Макдермот не допусна нито една точка от домакините през първите три четвърти.

През първите две четвърти обаче нападението на Билз също имаше проблеми с влизането в игра. Куотърбекът Джош Алън направи две прекъсвания през първото полувреме и Бъфало успя да отбележи само десет точки.

След почивката обаче 25-годишният плеймейкър увеличи темпото и три пъти намери получател на пас в крайната зона. Алън завърши 23 от 28-те си паса за 260 ярда. Той покрива двете си прекъсвания с четири тъчдауна.

Най-добрият приемник отново беше Стефон Дигс, който улови седем топки за 74 ярда и тъчдаун.

NFL: Bills заемат първото място в AFC East

За Светците беше очевидно, че многобройните контузии забавят нападението. Тревър Симиан даде най-доброто от себе си, за да замени стартовия куотърбек Джамейс Уинстън, но само 17 от 29-те му паса бяха завършени. Един тъчдаун беше компенсиран с прехващане.

С тази победа Бъфало поне временно зае първото място в АФК Изток. Следващата седмица Бъфало ще се изправи срещу Ню Инглънд Пейтриътс, които също имат резултат 7-4.

След поражението „светците“ (5-6) изпадат от местата за плейофите. На 13-ия ден отборът на старши треньора Шон Пейтън ще бъде домакин на Далас Каубойс в мача в четвъртък вечер.