NFL: без Бейкър Мейфийлд! Кливланд Браунс спечелиха с малко над Денвър Бронкос

Въпреки че липсваха куотърбекът Бейкър Мейфийлд и беговете Карим Хънт и Ник Чъб, Кливланд Браунс спечелиха с малко над Денвър Бронкос.

Cleveland – Кливланд Браунс измъкнаха победа със 17:14 над Денвър Бронкос, въпреки че куотърбекът Бейкър Мейфийлд пропусна мача заради контузия. Резервният играч Кейс Кинум завърши 21 от 33-те си паса за 199 ярда и хвърли тъчдаун.

Мъжът на мача обаче беше бегът Д’Ърнест Джонсън, който досега почти не се появяваше, като пробяга 146 ярда и направи тъчдаун. Той беше първокласен заместник на бегачите Карим Хънт и Ник Чъб, които също бяха контузени.

Бронкос създадоха вълнуваща финална фаза, когато се доближиха до три точки 5:23 минути преди края с тъчдаун пас от Теди Бриджуотър към Джавонте Уилямс. Въпреки това атаката на „Браунс“ не върна топката.

Бриджуотър записа 187 ярда пас, два тъчдауна и едно прекъсване. Защитата беше неефективна и успя да направи само една дузпа.

Браунс вече са с баланс 4-3, а Бронкос – с 3-4 след четвъртата си поредна загуба.