Игра в неделя вечер: Ралито на Raiders идва твърде късно срещу Steelers.

Стилърс печелят срещу Рейдърс за първи път от 28 години насам.

Това не се е случвало от много време насам! Питсбърг Стийлърс спечелиха мач при Райдърс за първи път от 1995 г. насам.

В първия двубой между двата отбора в Лас Вегас гостите запазиха предимство с 23:18 и вече имат 2-1 победи на сметката си.

През четвъртата четвърт „Стийлърс“ вече бяха напред с 23:7, преди „Рейдърс“ да започнат преследване. В крайна сметка обаче домакините трябваше да признаят поражението си.

Райдърите, за които германският защитник записа атака, вече имат една победа и две загуби.

От страна на „Стийлърс“ се отличиха куотърбекът Кени Пикет (235 ярда за 2 тъчдауна) и Ти Джей Уат. Лайнбекърът беше отговорен за два от четирите сака срещу Рейдърс.