Джаксънвил Ягуарс достига до плейофите на НФЛ

Джаксънвил Джагуарс си осигури място в плейофите с победа 20:16 в двубоя с Тенеси Титанс. В същото време куотърбекът Тревър Лоурънс и неговият отбор печелят АФК Юг.

Джаксънвил Джагуарс достигат до плейофите за първи път от пет години насам. Отборът, воден от куотърбека Тревър Лорънс, постигна победа с 20:16 в решителния двубой с Тенеси Титанс в неделя вечер.

В този процес отборът показа силна воля, тъй като на полувремето все още изоставаше с 13:7. Домакинската победа е пета поредна за „Ягуарс“ и първа в южната част на АФК.

Ягуарите, които бяха най-лошият отбор в лигата преди сезона, сега са 9-8.

Забележително е, че Jaguars започнаха впечатляващо завръщане с рекорд от 3-7 и спечелиха шест от последните си седем мача. От друга страна, Титаните пропускат завинаги плейофите след серия от седем поредни загуби.