Балтимор Рейвънс удължават историческата си победна серия

Балтимор Рейвънс удължават историческата си серия от победи в първия ден от предсезонната подготовка на НФЛ благодарение на победата над Филаделфия Ийгълс.

Тачдаун пасове на куотърбековете Джош Джонсън и Тайлър Хънтли и два фийлдгола на кикъра Джъстин Тъкър дадоха на Балтимор Рейвънс победа с 20:19 над Филаделфия Ийгълс в първия предсезонен мач от новия сезон на НФЛ.

Благодарение на победата „Рейвънс“ на старши треньора Джон Харбо удължиха историческата си серия от победи в предсезонната подготовка – Балтимор спечели последните 24 мача.

Харбо, който се отказа от „утвърдените стартови играчи“ в двубоя срещу „Ийгълс“, заяви след мача: „Беше добро начало. Играхме с много енергия и спешност. Ще използваме тези мачове, за да се подобряваме и да се учим. Особено ми хареса играта в защита през второто полувреме“.

През второто полувреме на мача защитата на „Гарваните“ не допусна нито една точка. Орлите обаче отбелязаха тъчдаун при прехващане на техния корнербек Илай Рикс. Последвалата конверсия за две точки, която щеше да даде преднина на „орлите“, беше осуетена от защитата.