NFL, предсезонна седмица 1: късмет за Giants в Patriots – Ravens победи Titans

Ню Йорк Джайънтс могат да се радват на късна победа в дебюта си през 2022 г. срещу Ню Инглънд Пейтриътс. Междувременно Балтимор Рейвънс празнуват победата си срещу Тенеси Титанс.

Munich/Foxborough – Добър старт на новия сезон в НФЛ през 2022 г. за Ню Йорк Джайънтс. Отборът на старши треньора Брайън Дабъл победи Ню Инглънд Пейтриътс с 23:21 в първия предсезонен мач за новия сезон.

Джайънтс се възползваха от късен гол на Греъм Гано. С изтичането на времето той изпълни удара си от 24 ярда и осигури решението на стадион „Джилет“ във Фоксбъро.

С три реализирани гола и две успешни допълнителни точки кикърът беше един от гарантите за успеха на гостите. Другите точки бяха отбелязани от Антонио Уилямс с два ярда тъчдаун, а Ричи Джеймс се зарадва на тъчдаун пас от куотърбека Тайрод Тейлър. Сигналният волейболист беше на терена в по-голямата част от всички прекъсвания, докато Даниел Джоунс игра значително по-малко.

Patriots губят от Giants

За домакините от Нова Англия плеймейкърът Мак Джоунс изобщо не беше в действие, а вместо него бяха използвани Брайън Хойер и особено Бейли Запе. Запе подаде 20-ярдов тъчдаун на Лил’Джордан Хъмфри, но трябваше да приеме и интерсепшън.

Другите резултати бяха осигурени от Кевин Харис с пробег от три ярда и Тайкън Торнтън след пас от Хойер.

Между другото, Мат Патриша и Джо Джъдж, който беше уволнен от „Джайънтс“, бяха отговорни за играта на „Патриотите“. Според старши треньора Бил Беличик това е била недостатъчно развита система.

Ravens победи Titans

В същото време Балтимор Рейвънс също се радваха на победа. В предсезонната си премиера те побеждават Тенеси Титанс с 23:10.

Победата бе постигната с 4 ярда от Майк Дейвис, тъчдаун от Шемар Бриджис след пас от Тайлър Хънтли и три гола на Джъстин Тъкър. Титаните имаха само един бърз тъчдаун от Малик Уилис и един гол на терена.

Междувременно Хънтли беше убедителен плеймейкър за Ravens. Той завърши първото полувреме с 16 от 18 паса за 110 ярда и тъчдаун. Междувременно Ламар Джаксън не игра. Звездата на „Титаните“ Дерик Хенри и водещият на сигнала Райън Таннехил също си взеха почивка.