Разглобяване! Том Брейди и Тампа Бей Бъкейнърс разбиват Маями Долфинс

Том Брейди и Тампа Бей Бъкейнърс не дават никакъв шанс на Маями Долфинс в двубоя във Флорида. Ню Инглънд Пейтриътс пък се борят за минимална победа над Хюстън Тексас. ран обобщава мачовете на 7pm.

Мюнхен – Преди сблъсъка между „Аризона кардиналс“ и „Сан Франциско 49ърс“ игрите на 7pm вече бяха горещи.

Miami Dolphins в Tampa Bay Buccaneers 17:45

Срещу „Маями Долфинс“ „Тампа Бей Бъкейнърс“ трябваше да се напънат доста, за да постигнат четвъртата си победа за сезона. Засегнатите от контузии „Делфините“ започнаха добре и поведоха след хубав пас на куотърбека Джейкъби Брисет. В крайна сметка заместникът на Туа Таговайлоа имаше 275 ярда и два тъчдауна. Той също така претърпява грешка и прехващане.

През второто тримесечие действащите шампиони на Супербоул отвърнаха на удара с ледена сила. Том Брейди разкъса защитата на „Делфините“ на парчета. С 411 ярда пас и пет тъчдауна „Козелът“ отново показа изключителна игра.

Уайд рисийвърът Антонио Браун също имаше страхотен ден. Ветеранът завърши мача със 124 получени ярда и два уловени тъчдауна. През второто полувреме на Брейди и компания им беше по-трудно за дълго време.

Буците най-накрая успяха да увеличат преднината си с последователна бягаща игра, преди Брейди да вземе окончателното решение с красив пас към приемника Майк Евънс.

В последните минути стана наистина ясно, че Еванс е хванал и втория си тъчдаун. Той завърши мача със 114 получени ярда. Сега Buccaneers се намират на върха на NFC South с рекорд от 4-1, докато Dolphins се изплъзват все повече и повече от плейофната надпревара с една победа и четири загуби и се намират на трето място в AFC East.

Detroit Lions в Minnesota Vikings 17:16

Още преди мача „викингите“ претърпяха неуспех със загубата на звездата Далвин Кук. Но със сигурност не това беше причината за изненадващото поражение. Александър Матисън се намеси в ситуацията и завърши мача със 153 ярда и тъчдаун.

Куотърбекът Кърк Къзънс и неговото нападение също изпълниха типичната си програма. Ветеранът хвърли 275 ярда и един тъчдаун. Уайд ресивърът Джъстин Джеферсън имаше страхотен ден със 124 ярда.

От друга страна, нападението на „лъвовете“ започна да се развива едва в края на мача. Куотърбекът Джаред Гоф допусна няколко грешки и завърши мача с 203 ярда пас и без тъчдаун. Германско-американският ресивър Амон-Ра Сейнт Браун показа поредното си силно представяне и се отчете със седем рецепции за 65 ярда.

В див финал „лъвовете“ поведоха няколко секунди преди края на мача, след като вкараха две точки. Викингите обаче отвърнаха на удара в лицето на Къзинс и на свой ред получиха полеви гол, който кикърът Грег Джоузеф реализира от 53 ярда.

New England Patriots в Houston Texans 25:22

Усукан свят в играта на New England Patriots в Houston Texans. Обикновено толкова силната защита на „патриотите“ изненадващо трудно се справи с куотърбека Дейвид Милс и компания и дълго време изоставаше. Милс показа най-доброто си представяне с фланелката на Тексас и завърши мача с 312 ярда пас и тъчдаун.

Нападението на „патриотите“ имаше проблеми в дълги участъци, за да спре крехката защита на тексасците. Куотърбекът-новобранец Мак Джоунс завърши с 231 ярда пас, един тъчдаун и едно прекъсване.

Въпреки трите дълги гола на кикърът на Патриотите Ник Фолк, Тексас успяха да задържат преднината си за дълги периоди. Тъчдаунът на Хънтър Хенри в последната четвърт завърши с равенство, а след това кикърът Ник Фолк отбеляза крайния резултат.

Tennessee Titans at Jacksonville Jaguars 37:19

Това беше възможно най-лошият старт за безпогрешните Джаксънвил Ягуарс. При първия мач „Тенеси Титанс“ изтърваха грешка и върнаха топката в крайната зона. Тревър Лорънс и компания обаче веднага отвърнаха на удара. В крайна сметка изборът номер едно остана с 273 ярда пас и общо два тъчдауна.

Титаните отново повериха съдбата си в ръцете на бегача Дерик Хенри, който изигра поредната си силна игра със 130 ярда и три тъчдауна. Ягуарите нямаха какво да противопоставят на суперзвездата и се разпаднаха през второто полувреме.

Райън Танехил също се събуди след неравния старт и изигра солидна игра със 197 ярда и тъчдаун. В крайна сметка Титаните извоюваха безапелационна победа.

Denver Broncos в Pittsburgh Steelers 17:23

Победа за Питсбърг Стийлърс! Срещу Денвър Бронкос Бен Ротлисбъргър и компания успяха да запазят преднина след три поредни загуби. „Големият Бен“ показа явно подобрение в сравнение с предишните седмици и завърши мача с 253 ярда пас и два тъчдауна. В процеса на работа той многократно намери приемника Чейс Клейпул, който натрупа 130 ярда на терена.

Теди Бриджуотър и Бронкос намериха своя ритъм в края на мача и имаха възможност да изравнят в последните секунди. Куотърбекът има 288 ярда пас и два тъчдауна, както и една интерсепция.

Philadelphia Eagles в Carolina Panthers 22:20

В труден мач „Филаделфия Ийгълс“ успява да се върне в края на мача срещу „Каролина Пантърс“. Дълго време почти нищо не вървеше добре за куотърбека на Ийгълс Джелан Хърц. 198 пасинг ярда с един интерсепшън не бяха достатъчни за дълго време, но към края на мача той показа своята гъвкавост с два рутинг тъчдауна.

За разлика от предишните седмици Сам Дарнолд имаше някои проблеми с токсичната защита на Ийгълс. Преминаващите тъчдауни бяха компенсирани от три горчиви интерсепшъна. Бягащият бек Чуба Хъбард, който отново заместваше Крисчън Маккафри, завърши със 134 ярда.

Корнербекът Дариус Слей се отличи в защитата на „орлите“, като пресече две топки на Дарнолд. Защитата на „Пантерите“ също успя да прекъсне играта в лицето на Донта Джаксън.

New Orleans Saints at Washington Football Team 33:22

Спектакълът се предлагаше и в гостуващия мач на „Ню Орлиънс Сейнтс“ във футболния отбор на Вашингтон. Особено куотърбекът на Сейнтс Джеймис Уинстън преживя емоции като на влакче в увеселителен парк. Освен с едно прехващане и един фъмбъл, той се отличи с четири тъчдауна и 279 ярда пас.

Върхът на мача беше „Аве Мария“ на Уинстън към широкия приемник Маркес Калауей преди почивката на полувремето. Уинстън намери своя приемник в крайната зона за втори път, така че той завърши с 85 получаващи ярда и два тъчдауна.

Куотърбекът на отбора Тейлър Хайнике имаше несполучлив ден с две прекъсвания. Антонио Гибсън отбеляза и двата тъчдауна. За „светците“ Алвин Камара беше основният фактор в нападението, като завърши със 122 ярда и два тъчдауна.