Kolejne przyłożenia: St. Brown ustanawia rekord klubu

Piłkarz Amon-Ra St. Brown ponownie zabłysnął dla Detroit Lions w amerykańskiej lidze zawodowej NFL i ustanowił starożytny rekord klubu.

Köln (SID) – Piłkarz Amon-Ra St. Brown ponownie zabłysnął dla Detroit Lions w amerykańskiej lidze zawodowej NFL i ustanowił stary rekord klubu. Niemiec-amerykanin zdobył przyłożenie w szóstym kolejnym meczu w tym sezonie, zrównując się z Leonem Hartem (1951) i Hermanem Moore (1994). W przyszłym tygodniu jedynym liderem będzie wide receiver.

St. Brown zdobył dwa przyłożenia w wygranej 36-27 nad Washington Commanders. Pass catcher sprawił, że było 11-0 z 13-jardowym połowem w pierwszej kwarcie, a w końcowej fazie 22-latek złapał piłkę z jedenastu jardów, by było 35-21. W zeszłym sezonie St. Brown zdobył dwa przyłożenia w jednym meczu jako debiutant.

Lwy świętowały pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie po inauguracyjnej porażce z Philadelphia Eagles (35:38). Po objęciu prowadzenia 22-0, gospodarze musieli ponownie otrząsnąć się.