San Francisco 49ers: Wygrana z Cowboys, ale Nick Bosa i Fred Warner kontuzjowani

Dla Nicka Bosy mecz o dziką kartę z Dallas Cowboys skończył się po drugiej kwarcie. Zawodnik San Francisco 49ers doznał urazu głowy.

Munich/Dallas – Gorzkie wieści dla San Francisco 49ers, mimo że wygrali 23-17 z Dallas Cowboys i awansowali do Dywizji Playoffs.

Nick Bosa i Fred Warner, dwa ważne filary obrony Kalifornijczyków, wycofali się przedwcześnie z gry.

Gwiazda pass rusher Bosa doznał urazu głowy w zderzeniu z kolegą z drużyny D.J. Jonesem w drugiej kwarcie i nie wrócił na boisko po połowie.

Nie wiadomo jeszcze, jak poważny jest uraz Bosy. 24-latek jest w protokole wstrząśnienia mózgu. Jego użycie przeciwko Green Bay Packers jest więc na wagę złota.

Linebacker Warner też może być poza grą. Nie wiadomo jednak, jak poważna jest jego kontuzja. Linebacker skręcił kostkę w ostatniej kwarcie.