Jacksonville Jaguars z sensacyjnym comebackiem – Trevor Lawrence odwraca losy meczu.

Jacksville Jaguars w połowie drugiej kwarty wyglądają jak pewni przegrani. Ale potem Trevor Lawrence podkręca to po nieudanym początku.

Dzięki sensacyjnemu comebackowi Jacksonville Jaguars awansowali do Divisional Round playoffów NFL.

Zespół trenera Douga Pedersona zamienił deficyt 27-0 w zwycięstwo 31-30 (7-27), aby dołączyć do Philadelphia Eagles, Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers w ostatniej ósemce.

Następnie Jaguars zagrają ze zwycięzcą meczu Cincinnati Bengals vs Baltimore Ravens w Divisional Round w nocy z niedzieli na poniedziałek od 2:15 na żywo na ProSieben i w livestreamie, z Buffalo Bills lub Kansas City Chiefs.

Rozgrywający Jacksonville Trevor Lawrence przeżył prawdziwą jazdę rollercoasterem. W połowie drugiej kwarty rzucił swoje czwarte przechwycenie – a potem odwrócił grę czterema przyłożeniami. Ponadto zamienił dwupunktową konwersję z quarterback sneak.

W sumie Lawrence zdobył 288 jardów na 28 z 47 podań, 4 przyłożenia i cztery przechwyty.

Dla Chargers rozgrywający Justin Herbert zdobył tylko jedno przyłożenie i zakończył 25 ze swoich 43 podań.

Po roztrwonieniu wyraźnego prowadzenia, krytykowany już wcześniej trener Brandon Staley może jeszcze bardziej obawiać się o swoją posadę.