Baltimore Ravens: Trener Harbaugh zirytowany pytaniami z wywiadu

Główny trener John Harbaugh zareagował niezwykle zirytowany na pytania reportera podczas wywiadu w trakcie meczu playoff pomiędzy Cincinnati Bengals a Baltimore Ravens. Nie było tylko zrozumienia dla tego.

Kiedy John Harbaugh był przesłuchiwany po pierwszej kwarcie Wild Card Game pomiędzy Cincinnati Bengals a Baltimore Ravens, head coach Kruków nie był zadowolony.

Zespół Harbaugha po pierwszej kwarcie przegrywał 3-0. Był to jeden z powodów, dla których podczas meczu na linii bocznej w sposób zirytowany odpowiadał na pytania reporterki „NBC” Melissy Stark. W dodatku Harbaugh miał krótki temperament.

Harbaugh przerywa reporterowi

Kiedy Stark zwrócił się do niego w sprawie flagi sędziowskiej, z której Harbaugh był wyraźnie niezadowolony, head coach odpowiedział po prostu: „Cóż, nie podobała mi się kara”.

Harbaugh wręcz zagadał do kolejnego pytania reportera, nie pozwalając nawet Starkowi dokończyć. Kiedy zaczęła pytać, co trener chciał, aby jego podopieczni wynieśli z meczu, Harbaugh jej przerwał.

Harbaugh zirytowany pytaniami

Powiedział: „Och, poradzimy sobie z tym. Nasi ludzie sobie z tym poradzą. To będzie ciężki mecz i zamierzamy zagrać dobre spotkanie.” Więc Harbaugh ominął pytanie – można było powiedzieć, że nie był zadowolony z wywiadu podczas meczu.

Na koniec Stark odniósł się do przechwytu rozgrywającego Ravens Tylera Huntleya i jego potencjalnego zastępstwa Anthony’ego Browna. Na pytanie co musi się stać, aby Brown zastąpił Huntleya, Harbaugh po raz kolejny odpowiedział w sposób zirytowany.

Najpierw zatrzymał się na chwilę, wziął oddech, jakby chciał powiedzieć coś zupełnie innego, a w końcu odpowiedział z chytrym uśmiechem: „Po prostu zobaczymy, jak pójdzie nam gra, dobrze? Dzięki. „

Zrozumienie i krytyka dla Harbaugh

To był koniec wywiadu. W mediach społecznościowych Harbaugh spotkał się z jednej strony ze zrozumieniem, bo wywiady podczas tak ważnego meczu i tak są wątpliwe.

Z drugiej strony wielu kibiców narzekało, że head coach również w tej scenie powinien zareagować chłodniej, bo przecież przeprowadzanie takich wywiadów to również część jego pracy. Ostatecznie Harbaugh został wyeliminowany z Ravens po przegranej 17:24 z Bengals.