Baltimore Ravens przedłużają historyczną passę zwycięstw

Baltimore Ravens przedłużyli swoją historyczną passę zwycięstw w pierwszym dniu przedsezonowych rozgrywek NFL dzięki wygranej nad Philadelphia Eagles.

Przyłożenia rozgrywających Josha Johnsona i Tylera Huntleya oraz dwa gole kopacza Justina Tuckera dały Baltimore Ravens zwycięstwo 20-19 nad Philadelphia Eagles w pierwszym meczu przedsezonowym nowego sezonu NFL.

Dzięki zwycięstwu, Ravens trenera Johna Harbaugha przedłużyli swoją historyczną passę zwycięstw w okresie przedsezonowym – Baltimore wygrało ostatnie 24 mecze.

Harbaugh, który w pojedynku z Eagles zrezygnował ze „sprawdzonych starterów”, powiedział po meczu: „To był dobry początek. Graliśmy z dużą energią i pilnością. Wykorzystamy te mecze do poprawy i nauki. Szczególnie podobała mi się gra defensywna w drugiej połowie”.

W drugiej połowie meczu obrona Kruków nie pozwoliła na zdobycie ani jednego punktu. Eagles zdobyli jednak przyłożenie po przechwycie dokonanym przez ich cornerbacka Eli Ricksa. Poniższa dwupunktowa konwersja, która dałaby Eagles prowadzenie, została udaremniona przez obronę.