Шоуто на полувремето на Супербоул 2022 – Кой ще пее и кога започва шоуто на полувремето?

Шоуто на полувремето на Супербоул е музикална феерия. Тази година зрителите могат да очакват няколко музикални легенди.

Мюнхен – Шоуто на полувремето на Супербоул 56 се очаква с почти толкова вълнение, колкото и двубоят между Лос Анджелис Рамс и Синсинати Бенгълс за трофея Винс Ломбарди. ran отговаря на най-важните въпроси за спектакъла по време на почивката на Супербоул.

Кой ще участва в шоуто на полувремето на Super Bowl LVI?

За първи път в шоуто на полувремето рап величията Еминем, Снуп Дог, Д-р Дре и Кендрик Ламар и R’n’B звездата Мери Джей Блайдж споделят сцената заедно. Снуп Дог, Кендрик Ламар и д-р Дре също имат домашен мач – всички те са от окръг Лос Анджелис, където тази година се провежда Супербоул.

За първи път хип-хоп изпълнители заемат централно място на престижното шоу, което тази година се продуцира за трети път от Jay-Z и неговата компания Roc Nation.

Кой ще излъчва Супербоул 56 и шоуто на полувремето?

ran ще излъчва Супербоул в неделя, 13 февруари, като ще започне с шоу за обратно броене, последвано от Super Bowl LVI от Лос Анджелис, включително шоуто на полувремето.

В допълнение, уебшоуто ranNFL предоставя най-важната информация по време на седмицата на Супербоул, от вторник до петък от 18:30 ч. Екипът на Ран съобщава на живо от Лос Анджелис – и посреща известни гости (датите накратко).

Кой час започва шоуто на полувремето на Super Bowl LVI?

На 14 февруари от 0:30 ч. немско време е началото на мача между Лос Анджелис Рамс и Синсинати Бенгалс. Така че ако искате да гледате шоуто на полувремето, ще трябва да останете до късно в неделя вечер. Очаква се полувремето да започне чак в 2 ч. сутринта. След това публиката може да очаква концерт с продължителност около 15 минути.

Къде ще се проведе шоуто на полувремето през 2022 г.?

Шоуто на полувремето, както и финалът, също ще се проведе на стадиона SoFi. Отворената през 2020 г. арена се намира в Ингълууд, Калифорния, и е дом на двата франчайза от НФЛ в Лос Анджелис: „Рамс“ и „Чарджърс“. Така Овните могат да спечелят титлата пред собствена публика.

Какво още могат да очакват зрителите на полувремето на Super Bowl LVI?

В допълнение към появата на хип-хоп величията Eminem, Snoop Dogg, Dr. Dre и Kendrick Lamar, както и на певицата Mary J. Blige, рекламите също се очакват с нетърпение. Компаниите влагат много пари – рекламните площи са най-скъпите през годината в САЩ – и творчество в своите 30-секундни клипове. Защото Супербоул предизвиква огромен интерес и е едно от най-гледаните предавания всяка година.