Тъчдаун за Гурли Фокспас: Резултатът на Фалкон дава възможност за победа на Лъва в последната минута

Тод Гърли е трагичната фигура в поражението на Атланта Соколи срещу Детройтските Лъвове. Защото рънингът се връща към тъчдауна, който отборът му не можа да използва изобщо.

Ако постигнете тъчдаун и противниковият отбор внезапно застане до вас весело, нещо трябва да се е объркало. Тод Гърли също

беше наясно с това, когато поведе своите Атланта Соколи в домашния мач срещу Детройт Лайънс с 20:14.

Въпреки че финалната фаза вече беше в ход в мача, резултатът просто дойде твърде рано. Гостите знаеха това. Гърли също го знаеше. Трикратният Pro Bowler искаше да спре пробега си над десет ярда преди Гол линията, която той не успя в пълния спринт.

Гърли е бесен на Фокспа.
„Ядосан съм „, каза Гърли малко по – късно, самокритично:“ Опитах се да го предотвратя, но не можех да забавя инерцията си повече. “

Ако беше паднал на земята навреме на първия даун,“ Соколите „можеха да свалят часовника и да си осигурят победа с много кратък гол в края на мача. Лъвовете около Матю Стафорд

обаче имаха добра минута след последвалата конверсия от две точки, за да преобърнат дефицита от шест точки.

Каквото и да са успели да направят, притежателят на паспорта е направил три дълги паса над 13, 22 и 29 ярда, за да изпрати най – накрая Tight End T.J. Hockenson в крайната зона на National Tight End Day с две секунди на часовника от единадесет ярда. Победоносната допълнителна точка на Мат Пратър в 23: 22 беше само формалност.

Гърли поема отговорност
Гърли вероятно ще предпочете да потъне в земята най – късно в този момент.“ Аз съм достатъчно мъж, за да поема отговорност за това. Не трябваше да отбелязвам „, подчерта първият тур на подбора за 2015 г.

В интернет, някога най – добре платеният рънинг бек на НФЛ, разбира се, беше директно подиграван. Не трябваше да се пропуска сравнение с куотърбека на „Джайънтс“ Даниел Джоунс в мача в четвъртък вечер срещу „Филаделфия Ийгълс „.

Райън хвали Гърли: Показани са“ страхотни рънове “
Мат Райън обаче защити своя рънинг бек:“ Това е трудна ситуация за всеки играч. Когато бързаш и забързаш темпото, винаги е трудно. Разочароващо е, че играта свърши така. „Още похвали“ Мати Айс „, Гърли „си разпори задника“ и „направи няколко страхотни пробега „.

Главният треньор Рахим Морис добави към тъчдауна, който никой в Атланта не можеше да очаква с нетърпение:“ Знаехме, че това ще бъде идеалната възможност за тях да влязат в крайната зона и да им дадат шанс да отвърнат на удара. Затова искахме да слезем по едноярдовата линия и той очевидно се опита, но падна в крайната зона в последната секунда, защото леко се препъна. “

Гърли“ трябваше да се справи по – добре.
Нещастният бегач след това погледна напред отново: „Можете да обвинявате себе си за това, обвинявайте себе си за това. Но не съм такъв човек. Опитах се да сляза, но не съм. Искането не е достатъчно. Трябваше да се постарая повече.“

Следващият шанс е вече в четвъртък вечер игра в дивизия – Rivale Carolina Panthers. Малко вероятно е Гърли да се е наслаждавал на кратка почивка преди.