Грийн Бей Пакърс: Победата срещу Маями Долфинс запазва надеждите за участие в плейофите

Грийн Бей Пакърс победи Маями Долфинс и може да продължи да мечтае за плейофите. Делфините допускат четвърта поредна загуба, но също остават в надпреварата. Куотърбекът Таговайлоа е отчаян срещу защитата на Пакърс.

Грийн Бей Пакърс и куотърбекът Арън Роджърс могат да продължат да мечтаят за плейофите.

В неделя вечер отборът на Уисконсин спечели с 26:20 в Маями Долфинс и подобри резултата си до 7-8.

Роджърс има общо 238 ярда пас и един тъчдаун с едно прекъсване.

Packers се нуждаят от още две победи

За да се класират в плейофите, сега Пакърс трябва да спечелят оставащите си два мача срещу Минесота Викинги и Детройт Лайънс.

В същото време „Грийн Бей“ ще трябва да се надява на помощ при стрелбата и на правилните резултати от „Ню Йорк Джайънтс“, „Вашингтон Командърс“ и „Лъвовете“.

Таговайлоа с три прекъсвания

Делфините, от друга страна, допуснаха четвърта поредна загуба, но все още имат добри шансове да се класират сами за кръга на „уайлд кард“ с резултат 8-7.

Куотърбекът Туа Таговайлоа събра 310 ярда пас и хвърли един тъчдаун, но също така хвърли три интерсепшъна срещу стабилната защита на Пакърс.

Един от тях малко преди края, което сложи край на последните надежди на делфините.