NFL: Buffalo Bills победи New England Patriots – Mac Jones с проблеми

Бъфало Билс успяват да спечелят срещу Ню Инглънд, за да открият 13-ия мач от НФЛ. За Патриотите куотърбекът Мак Джоунс не може да продължи да се представя в последно време.

Мюнхен – Бъфало Билс постигнаха още една победа в началото на 13-ия ден от НФЛ. В мача в четвъртък вечер отборът на старши треньора Шон Макдермот спечели с 24:10 срещу Ню Инглънд Пейтриътс в двубой от дивизията на АФК Изток.

Куотърбекът на Билз Джош Алън показа силна игра, като изпълни 22 от 33-те паса, хвърлени по негов начин, за 223 ярда и два тъчдауна – но също така претърпя грешка.

От друга страна, неговият колега Мак Джоунс не успя да се справи със скорошното си представяне. През голяма част от мача той изглеждаше несигурен, като в крайна сметка получи 195 ярда и един тъчдаун. Още по време на мача плеймейкърът даде воля на разочарованието си. Според американските медии камерите са го уловили да крещи по посока на ръководителя на играта Мат Патриша: „Хвърли проклетата топка, проклетата бягаща игра е гадна.“

Защитата на сметките е твърда като нокти

Така или иначе, това не беше играта на Патриотите: След силния 48-ярдов тъчдаун пас на Мак Джоунс към Маркъс Джоунс – корнербекът отбеляза този впечатляващ тъчдаун още в първата си среща за Патриотите – домакините не можаха да стигнат по-далеч от гол в следващите три периода.

Слабото представяне на франчайза при третото понижение (само 3 от 12) беше особен проблем. Освен това защитата на Билс се оказа силна.

За гостите от Бъфало Стефон Дигс и Гейб Дейвис уловиха по един тъчдаун пас за осем ярда.

Билс са на първо място в дивизията с нови победи и три загуби, докато Патриотите са последни с резултат 6-6.