Том Брейди: изненадайте се от Питсбърг Стийлърс – „Съберете се“.

Том Брейди претърпява третата си загуба за сезона с „Тампа Бъкейнърс“. По време на мача той изпуска разочарованието си от Steelers

Мюнхен/Питсбърг – Том Брейди беше ядосан.

Различни таблетки могат да ви кажат едно-две неща за това как суперзвездата на куотърбека се чувства неудобно. Този път Брейди не унищожи никакви електрически устройства, а се зае с цялата си линия на нападение.

Това можеше да се види – и ясно да се чуе – в телевизионното предаване в САЩ.

„Момчета, вие сте много по-добри от това как играете!“, Брейди се обърна към съотборниците си точно преди полувремето, когато оставаха 6:10 минути, „Съберете си шибаните действия!“

Причината за лудостта на Брейди беше слабото представяне на Тампа Бей Бъкейнърс в Питсбърг Стийлърс. Влизайки в ролята на явни фаворити, Бъкс загубиха с 18:20 – третото си поражение за сезона, а Брейди и компания вече са с баланс 3-3.

Брейди завърши 25 от 40 паса за 243 ярда и тъчдаун. Трябваше да поеме два чувала.

Том Брейди взема всички на подбив

Brady взе всички на подбив след мача. „Не го заслужавахме“, каза Брейди. „Не заслужихме победата. Става дума за това да го заслужиш, да играеш добре и да се представяш добре, а ние просто не го направихме. Мисля, че го правим от шест седмици. Всички играем под възможностите си и трябва да се погледнем в огледалото и да разберем защо.“