Cleveland Browns zdominowali Cincinnati Bengals w Halloween

Cleveland Browns pokazują dominację we wszystkich częściach drużyny przeciwko faworyzowanym wcześniej Cincinnati Bengals i wygrywają 19 punktami. Bengals quarterback Joe Burrow ma trudny dzień, natomiast Browns running back Nick Chubb prowadzi swoją drużynę do zwycięstwa.

Monachium/Cleveland – Cleveland Browns pokonali przed własną publicznością overmatched Cincinnati Bengals 32-13 w pojedynku dywizji AFC North. Zwłaszcza obrona Browns wokół supergwiazdy Mylesa Garretta utrudniła zadanie rozgrywającemu Bengals Joe Burrowi.

Podczas gdy Garrett sacked Burrow 5.5 razy w swojej karierze, więcej niż jakikolwiek inny gracz NFL, Bengals QB pozostaje bez zwycięstwa przeciwko Browns.

Bengals bez gwiazdorskiego receivera Ja’Marr Chase

Brak receivera Bengals Ja’Marr Chase’a był szczególnie widoczny w pierwszej połowie meczu. Ulubiony pass receiver Nory kontuzjował biodro i opuści drużynę na czas nieokreślony.

Obrona Browns wykorzystała to, zatrzymując Bengals do zaledwie 229 jardów całkowitych i tylko 100 jardów w pierwszej połowie. Bengals nie zdobyli punktu w pierwszych trzech kwartach. Linia ofensywna Bengals nie mogła kupić rozgrywającemu Burrowowi wystarczająco dużo czasu, sprowadzając 25-latka 5,5 razy.

Offensively, Head Coach Kevin Stefanski’s team took a while. Punktacja zaczęła się więc dopiero po pierwszej kwarcie. Browns doprowadzili do przewagi 25-0 w ostatniej kwarcie meczu dzięki mocnemu Jacoby’emu Brissettowi (278 passing yards, jedno touchdown pass i jeden touchdown run), a także zawsze błyszczącemu running backowi Nickowi Chubbowi (101 rushing yards, dwa touchdowns).

Bengals nie byli w stanie tego dogonić, mimo że receiverzy Tee Higgins i Tyler Boyd złapali po jednym przyłożeniu. Wściekły Amari Cooper (131 jardów, jeden touchdown catch) dał Browns ostateczny wynik 32-13.

To było ważne zwycięstwo dla drużyny Cleveland, która jest teraz 3-5 na trzecim miejscu w AFC North po czterech prostych porażkach i dostaje się do odbicia w bye week w przyszłym tygodniu. Bengals są obecnie 4-4 i zajmują drugie miejsce w AFC North.

Zespół trenera Zaca Taylora gości Carolina Panthers w dziewiątym dniu rozgrywek NFL.