Tom Brady przeżywa horror w meczu z Cincinnati Bengals, Las Vegas Raiders wygrywają ciekawy mecz

Tom Brady cierpi przez jeden z najgorszych meczów w swojej karierze z Tampa Bay Buccaneers i oddaje zwycięstwo, które myślał, że jest bezpieczne. Las Vegas Raiders w ciekawy sposób wygrywają z New England Patriots.

Cincinnati Bengals at Tampa Bay Buccaneers 34:23

Tom Brandy i Tampa Bay Buccaneers oddali w meczu z Tampa Bay Buccaneers 17-punktowe prowadzenie, przegrywając drugi mecz z rzędu.

Buccaneers do połowy kontrolowali grę i w pewnym momencie prowadzili 17-0, ale potem zaliczyli katastrofalną drugą połowę. Najpierw nie udał się fake punt, w kolejnym drive Brady rzucił interception.

A było jeszcze gorzej: kolejne dwa napędy Buccaneers kończyły się po kolei fumble Brady’ego. Wszystko to działo się w ciągu trzeciej kwarty. Bengals zawsze wiedzieli jak wykorzystać i poszli na run 34-0.

Nieszczęścia Brady’ego trwały w czwartej kwarcie z kolejnym przechwytem. Oznaczało to, że cztery napędy z rzędu kończyły się utratą piłki przez siedmiokrotnego zdobywcę Super Bowl. Był to pierwszy raz od 2011 roku, kiedy Brady pozwolił sobie na cztery turnovery w meczu.

Poza tym Brady zanotował 312 passing yards i trzy touchdown passy. Z kolei rozgrywający Bengals, Joe Burrow, zdołał zdobyć tylko 200 passing yards, ale też cztery touchdown passy przy tylko jednym interception.

Jedyną zachętą dla Tampa Bay: z tymczasowym rekordem sześciu zwycięstw i ośmiu porażek, nadal prowadzą NFC South i są na kursie do beretu playoff.

„Wygląda mi na to, że są już zadowoleni. Wygrali Super Bowl, zarabiają mnóstwo pieniędzy. Może brakuje trochę głodu”.

Cincinnati natomiast świętuje szósty z rzędu triumf i zajmuje pierwsze miejsce w AFC North z 10 zwycięstwami i czterema porażkami.

New England Patriots at Las Vegas Raiders 24:30

W Las Vegas Raiders wygrywają z New England Patriots w zupełnie kuriozalny sposób. W ostatnim zagraniu meczu Patriots byli w posiadaniu piłki i próbowali ponownie dostać się do strefy końcowej z pomocą powrotnych podań. Jednak drugie powrotne podanie wylądowało w ramionach defensywnego końca Raiders – Chandlera Jonesa, który następnie pobiegł po przyłożenie i doprowadził zwycięstwo Raiders do perfekcji;

Rozgrywający Raiders Derek Carr zanotował 231 passing yards, trzy touchdown passy i jeden interception. Rozgrywający Patriots Mac Jones miał tylko 112 passing yards i żadnego przyłożenia. New England pogarsza swój rekord do siedmiu zwycięstw i siedmiu porażek, natomiast Raiders stoją na poziomie 6-8.

Arizona Cardinals at Denver Broncos 15-24

Po pięciu porażkach z rzędu, negatywna passa Denver Broncos dobiegła końca. Najbardziej rzucającym się w oczy człowiekiem na boisku był running back Latavius Murray, który przebiegł 130 jardów i zdobył przyłożenie. Quarterback Brett Rypien, który zastąpił Russella Wilsona, ukończył 21 ze swoich 26 podań na 197 jardów i przyłożenie, ale miał też przechwyt i fumble.

Dla Cardinals kontuzjowanego Kylera Murraya zastąpił rezerwowy rozgrywający Colt McCoy, który nie bardzo odnalazł się w grze z 71 jardami i przechwytem, a dodatkowo został usunięty z gry z powodu podejrzenia wstrząsu mózgu. Obie drużyny stoją na przejściowym rekordzie czterech zwycięstw i dziesięciu porażek.

Tennessee Titans at Los Angeles Chargers 14:17

Niepowodzenia Tennessee Titans kontynuowane były czwartą z rzędu porażką. Mecz został rozstrzygnięty dopiero na cztery sekundy przed końcem, kiedy to kicker Chargers Cameron Dicker zamienił 43-jardowy field goal. Chargers mają teraz bilans ośmiu zwycięstw i sześciu porażek, natomiast Titans są 7-7.

Rozgrywający Chargers Justin Herbert rzucił imponujące 313 passing yards, ale obył się bez touchdown pass i rzucił dwa interceptions. Austin Ekeler i Joshua Kelley zdobyli po jednym przyłożeniu.

Derrick Henry był najbardziej przykuwającym uwagę zawodnikiem Titans, zdobywając łącznie 163 jardy i przyłożenie. Quarterback Ryan Tannehill zanotował 165 passing yards, raz wbiegł do strefy końcowej i rzucił interception.