NFL: Tennessee Titans wygrywają kryzysowy mecz na szczycie z Miami Dolphins

Tennessee Titans odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie. Wygrali z przetrzebionymi kontuzjami Miami Dolphins w mało imponującym meczu. Wokół Willa Levisa narosła jednak pewna tajemnica.

Mecz pomiędzy Miami Dolphins i Tennessee Titans w poniedziałkowy wieczór czasu amerykańskiego niekoniecznie zapowiadał się na gratkę NFL.

Tytani przegrali wszystkie trzy mecze w tym sezonie. Dolphins wygrali jeden, ale byli bez swojego rozgrywającego Tua Tagovailoa, a ich atak mocno się załamał.

I tak właśnie się stało: w meczu bez prawdziwych atrakcji Titans wygrali ostatecznie 31:12. Kibice w Miami opuścili stadion już w trzeciej kwarcie.

Rozgrywający Will Levis po raz kolejny pokazał się z kiepskiej strony. Najpierw rzucił wątpliwe przechwycenie w pierwszej kwarcie, a następnie doznał kontuzji i został zastąpiony przez Masona Rudolpha. Chociaż Levis był na linii bocznej przez cały mecz i wyglądał na sprawnego, Rudolph dokończył mecz. Wykonał tylko dziewięć ze swoich 17 podań na zaledwie 85 jardów.

Najlepszymi odbiorcami byli Tyler Boyd i DeAndre Hopkins z 31 jardami każdy. Jedyne przyłożenia pochodziły od Tyjae Spearsa, który dodał 39 jardów w biegu i Tony’ego Pollarda z 88 jardami i punktem.

Dolphins zupełnie nieszkodliwi w ataku

Dolphins, z drugiej strony, nie zrobili zupełnie nic w ataku. Rezerwowy Tyler Huntley wykonał tylko 13 ze swoich 21 podań na marne 92 jardy. Tyreek Hill złapał prawie jedną trzecią z nich z 23 jardami. Najlepszym odbiorcą był Jaylen Waddle z 36 jardami.

Spowodował również bezpieczeństwo dla Titans w ostatniej kwarcie z celową karą uziemienia we własnej strefie końcowej, aby zakończyć horror Dolphins.

Początkujący biegacz De’Von Achane miał czarny jak smoła dzień z zaledwie 15 jardami na dziesięć prób. Najlepszym biegaczem był sam rozgrywający Tyler Huntley z 40 jardami i przyłożeniem pod koniec meczu. Ofensywa trenera Mike’a McDaniela była regularnie wygwizdywana.

Titans mogą cieszyć się z tygodnia przerwy w przyszłym tygodniu, kiedy Miami Dolphins podejmą New England Patriots na drodze.