NFL: Tennessee Titans печелят кризисна среща на върха срещу Miami Dolphins

Тенеси Титанс постигнаха първата си победа за сезона. Те надделяха срещу измъчвания от контузии отбор на Маями Долфинс в един невпечатляващ мач. Уил Левис обаче остава загадка.

Мачът между „Маями Долфинс“ и „Тенеси Титанс“ в понеделник вечерта американско време не обещаваше непременно да бъде удоволствие от НФЛ.

Титаните загубиха и трите си мача през този сезон. Делфините все пак спечелиха една победа, но бяха без своя куотърбек Туа Таговайлоа и нападението им се провали сериозно.

И точно това се случи: в мач без истински забележителности Титаните в крайна сметка спечелиха с 31:12. Феновете в Маями напуснаха стадиона още в третата четвърт.

Куотърбекът Уил Левис за пореден път се представи слабо. Първо хвърли съмнителен интерсепшън в 1-ата четвърт, след това се контузи и беше заменен от Мейсън Рудолф. Въпреки че Левис беше отстрани през целия мач и изглеждаше във форма, Рудолф завърши мача. Той завърши само девет от 17-те си паса за едва 85 ярда.

Най-добрите получатели бяха Тайлър Бойд и ДеАндре Хопкинс с по 31 ярда. Единствените тъчдауни бяха дело на Тайджа Спиърс, който добави 39 ярда в бързането, и Тони Полард с 88 ярда и резултат.

Делфините са напълно безобидни в нападение

Делфините, от друга страна, не направиха нищо в нападение. Резервният играч Тайлър Хънтли изпълни само 13 от 21-те си паса за едва 92 ярда. Тайрик Хил улови почти една трета от тях – 23. Най-добрият получател беше Джейлън Уодъл с 36 ярда.

Той също така предизвика предпазване на Титаните в последната четвърт с умишлено наказание в собствената си крайна зона, за да завърши ужаса на Делфините.

Стартиращият бегач Де’Вон Ахан имаше черен ден със само 15 ярда от десет опита. Най-добрият бегач беше самият куотърбек Тайлър Хънтли с 40 ярда и тъчдаун в края на мача. Нападението на старши треньора Майк Макданиъл беше редовно освирквано.

Титаните могат да се радват на почивната си седмица през следващата седмица, когато Маями Долфинс приемат Ню Инглънд Пейтриътс навън.