NFL: Seahawks също губят срещу 49ers

Сиатъл Сийхоукс претърпяха серия от поражения след силния старт на сезона в американската футболна лига НФЛ. Отборът, воден от куотърбека Джено Смит, загуби дивизионния двубой срещу Сан Франциско 49ърс с 24:36 и допусна трето поредно поражение. Сега двата съперника са с равен брой точки на върха на NFC West с показатели от по три победи и три поражения.

Куотърбекът на „49ers“ Брок Пърди изпълни три тъчдаун паса и натрупа общо 255 ярда пас. Тайтън ендът Джордж Китъл беше титуляр в мача за Сан Франциско с два тъчдауна през второто полувреме. В началото на второто полувреме Сиатъл се върна на 20 точки изоставане, но интерсепшън на Смит спря завръщането в средата на последната четвърт.