NFL: Buffalo Bills zdominowali Jacksonville Jaguars – emocjonalny moment dla Damara Hamlina

Buffalo Bills również wygrali swój trzeci mecz w sezonie. Pokonali Jacksonville Jaguars 47-10 i była to demonstracja siły ze strony Bills, szczególnie w pierwszej połowie.

Buffalo Bills postawili wykrzyknik w AFC!

Bills wygrali mecz u siebie z Jacksonville Jaguars 47:10. 34:3 na korzyść Buffalo do przerwy. Bills zdobyli ponad 30 punktów w każdym meczu.

Rozgrywający Josh Allen był w absolutnej formie MVP. Wykonał 23 z 30 podań na 263 jardy i cztery przyłożenia, co dało mu wskaźnik 142,1. Pięć pierwszych podań zakończyło się przyłożeniem.

Miał również 44 jardy w biegu, co czyni go liderem Bills. Cztery przyłożenia podzielił między czterech różnych odbiorców: Khalila Shakira, Daltona Kincaida, Ty’a Johnsona i Keona Colemana. Było to szczególne przyłożenie dla Colemana, pierwsze w jego karierze NFL.

James Cook dołożył do tego 39 jardów biegiem i przyłożenie. W garbage time Ray Davis jeszcze raz wbiegł do strefy końcowej

Z kolei dla Jaguars był to dokładnie wykorzystany wieczór. Statystyki Trevora Lawrence’a były więcej niż słabe, z zaledwie 178 jardami, jednym przyłożeniem i jednym przechwytem. Przed przerwą miał zaledwie 50 jardów podaniowych. W czwartej kwarcie pałeczkę przejął rezerwowy Mac Jones, który również zaliczył fumble.

Pierwsze przechwycenie w karierze: Emocjonalny moment dla Damara Hamlina

Lawrence dokonał przechwytu w pierwszej kwarcie, kiedy to obrońca Damar Hamlin przechwycił zbyt wysoko ustawioną piłkę. Stadion w Orchard Park wiwatował frenetycznie, dla Hamlina było to pierwsze przechwycenie w karierze.

Emocjonalny moment dla obrońcy, który pod koniec 2022 roku wciąż walczył o życie po zatrzymaniu akcji serca.

Jedyne przyłożenie z wyboru numer jeden w 2021 roku trafiło do tight end Brentona Strange’a, Christian Kirk był głównym odbiorcą z 73 jardami. Gra biegowa skupiona wokół Travisa Etienne’a (68 jardów) i Tanka Bigsby’ego (dziewięć jardów) była czynnikiem tylko w ostatniej kwarcie. Co gorsza, Gabe Davis doznał kontuzji pod koniec meczu.

Jerry Jones rozmawia o negocjacjach z Derrickiem Henrym

Lawrence’s ósma porażka w ostatnich ośmiu meczach sprawia, że Jaguars są jedyną drużyną poza Tennessee Titans i Cincinnati Bengals z bilansem 0-3, podczas gdy Bills wciąż są niepokonani z bilansem 3-0.

Buffalo podejmuje Baltimore Ravens na wyjeździe w czwartym tygodniu, podczas gdy Jaguars podróżują do Houston Texans.