Предсезонна подготовка на NFL: Ню Ингланд Пейтриътс губят от Филаделфия Ийгълс – ужасяващо представяне на Джейкъби Брисет

Втора победа във втория предсезонен мач за Ийгълс. Солидното представяне на Мей не е достатъчно за Патриотите

Филаделфия Ийгълс спечелиха едва с 14:13 втория си предсезонен мач срещу Ню Инглънд Пейтриътс.

Новобранецът куотърбек Дрейк Мейе беше използван от Патриотите и поведе отбора в две от трите резултатни атаки на терена. Мейе също така сам бягаше за един тъчдаун.

В крайна сметка той игра през втората, третата и четвъртата четвърт, като завърши шест от единадесетте си опита за пас за 47 ярда.

Майе: „Имахме добри и лоши игри “

„Имахме някои добри и някои лоши отигравания. Определено има много неща, от които можем да се поучим“, каза Мей. „Беше добре да излезем на терена и да имаме няколко удара, от които да се поучим.“

Особено като се има предвид, че дълго време това изглеждаше като победа за Нова Англия. Отборът на треньора Джерод Мейо водеше с 13:6 в началото на четвъртата четвърт. Но новобранецът Кендъл Милтън, наред с други, обърна мача в полза на „Фили“.

Междувременно съперникът на Мей имаше ден на ужасите. Джейкъби Брисет започна като плеймейкър за „патс“, но провали първите три драйва.

Първият драйв на Брисет беше завършен с обръщане в долната част на терена, а вторият завърши с прехващане от Авонте Мадокс.

Патриотите тестват и четиримата куотърбека

След това Патс отново се хвърлиха след три неуспешни опита, а резултатът на Брисет беше три от седем завършени паса за 17 ярда.

Звездният куотърбек Дженън Хъртс дори не успя да играе за „орлите“. Кени Пикет игра през първото полувреме, а след това го смениха Танър Маккий и Уил Гриър.

За Патриотите Бейли Запе и Джо Милтън III също получиха игрово време през второто полувреме – старши треньорът Джерод Мейо изпробва и четиримата си куотърбека