Preaseason NFL: Kansas City Chiefs zaczynają od porażki z Chicago Bears

Kansas City Chiefs przegrali swój pierwszy mecz w preseason z Chicago Bears 14-19 (14-0).

Munich – Dla Kansas City Chiefs preseason do rozpoczynającego się we wrześniu sezonu NFL rozpoczął się od przegranej.

Zdobywcy Super Bowl w 2020 roku zostali pokonani 14-19 (14-0) przez Chicago Bears w swoim pierwszym meczu przedsezonowym.

Chiefs squander 14-0 halftime lead

Chiefs zaczęli naprawdę dobrze w pierwszej połowie, z przyłożeniem Patricka Mahomesa i innymi dającymi Kansas prowadzenie 14-0.

Jednak Bears odwrócili losy meczu w trzeciej kwarcie, wygrywając ją 16-0. Chicago nie dało sobie odebrać prowadzenia w ostatniej tercji, a nawet je powiększyło.

Kansas City Chiefs już za tydzień grają swój kolejny mecz w preseasonie przeciwko Washington Commanders.

Chicago Bears zmierzą się z Seattle Seahawks 19 sierpnia o 2 w nocy.