NFL Preseason: New England Patriots przegrywają z Philadelphia Eagles – horror w wykonaniu Jacoby’ego Brissetta

Drugie zwycięstwo w drugim meczu przedsezonowym dla Eagles. Solidny występ Maye’a to za mało na Patriots

Filadelphia Eagles nieznacznie wygrali swój drugi mecz przedsezonowy 14-13 z New England Patriots.

Debiutujący rozgrywający Drake Maye został wykorzystany przez Patriotów i poprowadził drużynę do dwóch z trzech zdobyczy punktowych na boisku. Maye sam również zdobył przyłożenie.

Ostatecznie zagrał w drugiej, trzeciej i czwartej kwarcie, wykonując sześć z jedenastu prób podań na 47 jardów.

Maye: „Mieliśmy dobre i złe zagrania”

„Mieliśmy kilka dobrych i kilka złych zagrań. Zdecydowanie jest wiele rzeczy, z których możemy się nauczyć” – powiedział Maye. „Dobrze było wyjść tam i mieć kilka strzałów, z których można się uczyć”.

Zwłaszcza, że przez długi czas wyglądało to na zwycięstwo Nowej Anglii. Drużyna trenera Jeroda Mayo prowadziła 13-6 w czwartej kwarcie. Ale między innymi debiutant Kendall Milton odwrócił losy meczu na korzyść „Philly”.

Tymczasem przeciwnik

Maye’a miał dzień grozy. Jacoby Brissett rozpoczął jako rozgrywający Pats, ale zepsuł swoje pierwsze trzy drive’y.

Pierwsza akcja Brissetta zakończyła się stratą, a druga przechwytem Avonte Maddoxa.

Patriots testują wszystkich czterech rozgrywających

Pats kopnęli ponownie po trzech nieudanych próbach, a Brissett zaliczył trzy z siedmiu podań na 17 jardów.

Gwiazdorski rozgrywający Jalen Hurts nawet nie zagrał dla Eagles. Kenny Pickett zagrał pierwszą połowę, a następnie Tanner McKee i Will Grier przejęli stery.

Dla Patriots, Bailey Zappe i Joe Milton III również dostali czas gry w drugiej połowie – główny trener Jerod Mayo przetestował wszystkich czterech swoich rozgrywających