NFL: 96-jardowe przyłożenie! Jacksonville Jaguars pokonują New England Patriots

Jacksonville Jaguars odwracają losy meczu z New England Patriots i wygrywają na stadionie Wembley w Londynie. Jags zapewniają punkt kulminacyjny spektakularnym przyłożeniem tuż przed przerwą

W starciu dwóch rozczarowujących jak dotąd drużyn w nowym sezonie NFL, Jacksonville Jaguars wyraźnie pokonali w niedzielę New England Patriots.

Drużyna z Florydy wygrała 32-16 na londyńskim stadionie Wembley, poprawiając swój bilans do 2-5, podczas gdy Patrioci ponieśli szóstą porażkę w piątym meczu sezonu na wyjeździe w stolicy Anglii.

Rozgrywający Jags, Trevor Lawrence, rzucił 193 jardy i zdobył przyłożenie. Nie rzucił żadnego przechwytu.

Jego przeciwnik Drake Maye zanotował dobre statystyki, zdobywając łącznie 276 jardów i dwa przyłożenia bez przechwytu. To jednak nie wystarczyło na Patriots.

Odbiornik Jags Parker Washington zapewnił punkt kulminacyjny meczu z 96-jardowym przyłożeniem punt return pod koniec drugiej kwarty.

Jaguars odwracają losy meczu

Patrioci rozpoczęli mecz znacznie lepiej. Biegnący z powrotem JaMycal Hasty umieścił jedyne punkty na tablicy wyników w pierwszej kwarcie.

Kicker Joey Slye zwiększył przewagę Pats do 10:0 na początku drugiej kwarty dzięki 41-jardowemu field goalowi, ale potem Jaguary zaczęły nadrabiać straty.

Dzięki trzem przyłożeniom i późniejszej dwupunktowej konwersji, atak Lawrence’a zmienił wynik na 22:10 na korzyść Jacksonville w połowie meczu.

Patriots i rozgrywający May próbowali odwrócić losy meczu w drugiej połowie i zmniejszyć deficyt do dziewięciu punktów.

Jednak przyłożenie Tanka Bigsby’ego na 32:16 na krótko przed końcem rozwiało wszelkie wątpliwości co do zwycięstwa.