Аризона Кардиналс в Сиатъл Сехоукс: Уилсън победи Мъри

В напрегнат мач между Сиатъл Сийхоукс и Аризонските Кардинали, Карлос Дънлап взе решение.

Сиатъл Сийхоукс победиха Кайлър Мъри и Ръсел Уилсън в куотърбек дуела. Отборът на треньора Пийт Керъл победи Аризонските Кардинали с 28: 21. Успешен старт за Ръсел Уилсън
Ястребите завършиха първия си удар с тъчдаун. Ръсел Уилсън е служил на ДК Меткалф. В противен случай отбранителните редици доминираха през първото полувреме. По три обиколки на „Кардиналите“ и „Сийхоукс“ завършиха като „Три и аут „.

С разлика от 16:7 за Сиатъл, ние влязохме в почивка. През второто полувреме избухна офанзивен фойерверк: тъчдаун за Кардиналите, тъчдаун за Сийхоукс, след това тъчдаун за Кардиналите, така че Аризона се придвижи до 21: 23. Безопасност срещу кардинали за задържане Горчивина за Аризона: Поради офанзивната холдингова компания на Джей Ар Суизи, Кардиналите събраха сигурност, така че Сиатъл увеличи преднината до четири точки и в следващия диск с гол на полето се разшири до 28:21.

Аризона се нуждаеше от тъчдаун с последния диск, но стигна само до 27 – ярдовата линия на Сийхоукс. Карлос Дънлап, който бе подписан от Сиатъл едва през октомври, успя във втория си удар в решителния четвърти опит.

Ръсел Уилсън хвърля за 197 ярда и два тъчдауна, печелейки 42 ярда. Кайлър Мъри се въздържа само с 15 ярда, но хвърли за 269 ярда и два тъчдауна. Ястребите са на 7 -3, а Кардиналите на 6 -4.