NFL: Бъфало Билс доминират над Джаксънвил Ягуарс – емоционален момент за Дамар Хамлин

Бъфало Билс спечелиха и третия си мач за сезона. Те победиха Джаксънвил Джагуарс с 47:10 и това беше демонстрация на сила от страна на Билз, особено през първото полувреме.

Бъфало Билс поставиха възклицателен знак в АФК!

Билс спечелиха домакинския си мач срещу Джаксънвил Джагуарс с 47:10. 34:3 в полза на Бъфало на почивката. Билс вкараха повече от 30 точки във всеки един от мачовете.

Куотърбекът Джош Алън беше в абсолютна MVP форма. Той завърши 23 от 30-те си паса за 263 ярда и четири тъчдауна, което му осигури рейтинг 142,1. Всичките първи пет драйва доведоха до тъчдаун.

Той имаше и 44 ярда за бързане, което го направи лидер в бързането на Билс. Той раздели четирите тъчдауна между четирима различни ресивъри: Халил Шакир, Далтън Кинкейд, Тай Джонсън и Кион Колман. Това беше специален тъчдаун за Коулман – първият в кариерата му в НФЛ.

Джеймс Кук добави още 39 ярда за бързане и един тъчдаун на всичкото отгоре. В наказателното време Рей Дейвис навлезе в крайната зона още веднъж

За „Ягуарите“, от друга страна, това беше напълно използвана вечер. Статистиката на Тревър Лорънс се чете повече от слабо – само 178 ярда, един тъчдаун и едно прекъсване. Преди почивката той имаше едва 50 ярда пас. През четвъртата четвърт резервен играч стана Мак Джоунс, който също претърпя пропуск.

Първо прехващане в кариерата: емоционален момент за Дамар Хамлин

Лоурънс извърши прехващането през първата четвърт, когато предпазителят Дамар Хамлин, наред с всички останали, прехвана топка, която беше поставена твърде високо. Стадионът в Орчард Парк ликуваше френетично, за Хамлин това беше първото прехващане в кариерата му.

Емоционален момент за защитника, който в края на 2022 г. все още се бореше за живота си, след като получи сърдечен арест.

Единственият тъчдаун на избор номер едно за 2021 г. беше дело на тесния енд Брентън Стрейндж, Кристиан Кърк беше водещият ресивър със 73 ярда. Бягащата игра, съсредоточена около Травис Етиен (68 ярда) и Танк Бигсби (9 ярда), беше фактор само в последната четвърт. За да се влошат още повече нещата, Гейб Дейвис получи контузия в края на мача.

Джери Джоунс разговаря за преговорите с Дерик Хенри

Осмото поражение на „Лоурънс“ в последните осем мача оставя „Ягуарите“ като единствения отбор, освен „Тенеси Титанс“ и „Синсинати Бенгълс“, с показатели 0-3, докато „Билс“ все още са безупречни с 3-0.

Бъфало приема Балтимор Рейвънс навън през четвъртата седмица, докато Ягуарите пътуват до Хюстън Тексас.