Победа при завръщането: Патриотите от Ню Ингланд прекратиха негативизма срещу Ню Йорк Джетс

Патриотите от Ню Ингланд печелят още един мач от НФЛ след четири безрезултатни мача. Кам Нютън печели завръщането над Ню Йорк Джетс.

Патриотите на Нова Англия завършиха серията си от четири мача от НФЛ. Отборът на треньора Бил Беличик отбеляза победа с 30: 27 срещу „Ню Йорк Джетс „.

Победата над самолетите 0: 9 също изискваше морал, защото Патриотите все още изоставаха със 17:27 около шест минути преди края.

Куотърбекът Кам Нютон, като колегата си Джо Флако, може да убеди от друга страна. Нютон поставя първия удивителен знак
Само след пет минути се появи човекът, който трябваше да понесе много негативни критики през последните седмици. Нютон отбелязва 5 ярда тъчдаун до финала, противопоставяйки се

на ранния гол на Джетс. Тогава отборът от Ню Джърси се включи. Флако хвърли забележителен 50 – ярдов пас към Брешад Периман, което върна самолетите

начело. След широк гол от двете страни, Джеймисън Краудър направи 20 ярдов пас към

крайната зона малко преди почивката – 20:10 за изтребителите. Критична грешка на Флако
В третата четвърт изтребителите, отново в лицето на Периман, контраатакуваха тъчдаун от бека на Патриот Рекс Бъркхед. Още един

фийлд гол поведе Патриотите до седем точки. Приемникът Якоби Майерс също впечатли патриотите с 12 уловени пропуска за 169 ярда.

Пресрещане на Флако (18/25 паса, 262 преминаващи ярда, 3 тъчдауна) в последната четвърт след това донесе баланса на Нова Англия. Нютон (27/35 Passs, 274 Passing Yards, 16 Ruhsing Yards) отново пробяга

последния ярд във финала, отбелязвайки втория си бърз тъчдаун за вечерта. 51 – ярдов гол на Патриотите – Кикър Ник Фолк отбеляза 30 -27 финал и първата победа на Патриотите след четири последователни поражения в края на мача.

“ Патриотите „ще се изправят срещу“ Балтимор Рейвънс „следващата седмица, а“ Джетс „срещу“ Лос Анджелис Чарджърс „.