Zwycięstwo Comeback: New England Patriots kończą negatywny bieg przeciwko New York Jets.

The New England Patriots wygrywają kolejną grę NFL po czterech meczach bez zwycięstwa. Cam Newton jest przekonujący w swoim powrotnym zwycięstwie nad New York Jets.

The New England Patriots zakończyli swoją passę przegranych czterech gier NFL. Zespół trenera Billa Belichicka świętował wąskie 30-27 zwycięstwo nad New York Jets.

Morale przyczyniło się również do sukcesu 9-0 Jetów, a Patrioci jechali 17-27 na sześć minut przed końcem. Rozgrywający Cam Newton, podobnie jak jego kolega z pozycji Joe Flacco po drugiej stronie, był przekonujący.

Newton stawia pierwszy wykrzyknik
Już po pięciu minutach pojawił się człowiek, który w ostatnich tygodniach musiał przyjmować dużo negatywnej krytyki. Newton prowadzi 5-cio jardowe przyłożenie do bramki i w ten sposób przeciwstawia się wczesnej bramce Jetów.

Wtedy drużyna z New Jersey podniosła temperaturę. Flacco rzucił spektakularną 50-cio jardową przepustkę do Breshad Perriman, która przywróciła Jetsów na prowadzenie.

Po szerokiej bramce po obu stronach, to właśnie Jamison Crowder prowadził 20 jardowe podanie do strefy końcowej tuż przed przerwą – 20:10 dla Jetów.

Decydujący błąd Flacco
W trzeciej kwarcie Jetsowie, ponownie w osobie Perrimana, zdobyli przyłożenie przez Patriotów uciekających przed Rexem Burkheadem. Kolejny fałszywa bramka doprowadziła Patriotów do siedmiu punktów.

Wśród Patriotów, odbiornik Jakobi Meyers również pod wrażeniem dwunastu zdobytych przepustek na 169 jardów.

Przechwycenie przez Flacco (18/25 przejazdów, 262 mijania, 3 przyłożenia) w ostatnim kwartale przyniosło Nowej Anglii korektor. Znów Newton (27/35 przejazdów, 274 mijania, 16 jardów odpoczynku) przejechał ostatni jard i zdobył swoje drugie przyspieszone przyłożenie wieczoru.

51-cio jardowy gol w polu, wykonany przez kickera Patriotów Nicka Folka, na którym zabrakło zegara, zapewnił Patriotom 30-27 punktów końcowych i pierwsze zwycięstwo po czterech kolejnych porażkach.

Nowa Anglia ma teraz 3-5 punktów łącznych, Jets pozostają bez wygranej na 9-0, a Patrioci zmierzą się z Baltimore Ravens w przyszłym tygodniu, z Jets spotykając Los Angeles Chargers.